PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1032}

Przylądek strachu

Cape Fear
7,2 48 819
ocen
7,2 10 1 48819
6,9 15
ocen krytyków
Przylądek strachu
powrót do forum filmu Przylądek strachu

Bob De Niro

ocenił(a) film na 10

Zmasakrował aktorsko wszystkich w tym filmie.Bez wątpienia stworzył jedną z lepszych kreacji lat 90.Myślę , że gdyby nie powstało wtedy Milczenie owiec to oscar przypadłby jemu.

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

O tak, pokazał na co go stać. Świetna kreacja. Poza tym w tym filmie jest coś takiego, że można do niego spokojnie wracać co jakiś czas i zawsze budzi te same emocje, dalekie od znudzenia czy rozczarowania.

malami132

Dokładnie.

ocenił(a) film na 5
malami132

beka straszna, ten film to lipa

ocenił(a) film na 9
spokozboru

Beka z filmu czy beka z tego, że komuś się on podoba?

ocenił(a) film na 5
rado_filmaniak

Co do aktorstwa (pana Roberta) to się zgodzę ale poza tym ten film to zbieranina absurdów. Jak go oglądałem to w większości momentów się śmiałem bądź nie dowierzałem, że można być takim idiotą/idiotką. Kogoś ostro fantazja poniosła, że przyjął ten scenariusz. Wysokie noty filmu biorą się, moim zdanie tylko i wyłącznie ze względu na osobę reżysera;]

ocenił(a) film na 9
strzelec_

A co masz konkretnie na mysli, mowiac, ze ten film to zbieranina absurdów? Jakieś przykłady ;)?

ocenił(a) film na 7
malami132

http://www.filmweb.pl/film/Przyl%C4%85dek+strachu-1991-1032/discussion/Arcydzie% C5%82o+Wolne+%C5%BCarty+%5Buwaga+spoiler%21%5D,1918797

ocenił(a) film na 7
rado_filmaniak

Zgadzam się. Sam film mnie nie urzekł, fabuła kulała, jak dla mnie thriller powinien być bardziej zaskakujący. Za to De Niro - mistrzostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones