PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1032}

Przylądek strachu

Cape Fear
7,2 48 822
oceny
7,2 10 1 48822
6,9 15
ocen krytyków
Przylądek strachu
powrót do forum filmu Przylądek strachu

Zwłaszcza jeśli chodzi o głownego bohatera i jego żonę.Nick Nolte niebyt mi pasuje do takiej roli, bardziej na miejscu byłby Harrison Ford lub inny aktor.Szczegolnie drazniła mnie J.JasonLee na początku robiła dziwne miny, jak na kobiete wogole nie była przerażona.Nie wiem czy ta aktorka cpała, takie głupie miny stroiła ze szok.Dopiero na koncu filmu zagrała ok .Wogole nietrafiony dobor.

ocenił(a) film na 8
nicca23

Gdzie w tym filmie widziałaś J.Jason Lee (w ogóle skąd wzięłaś takie nazwisko?) Czyżbyś też coś ćpała...

edziuniek

pomyliłam sie Jessica Lang , no ale napisałam że chodzi o żonę bohatera nazwisko nie jest istotne.Nie podobała mi sie jej gra zwłaszcza dziwny placz i machanie rękami po utracie psa

ocenił(a) film na 8
nicca23

Nazwisko nie jest istotne... Jeśli wypowiada się na temat filmów, to wypada znać nazwisko dwukrotnej laureatki Oskara. Myślę, że Tobie też nie byłoby miło, gdyby ktoś przekręcił Twoje nazwisko uznając je za nieistotne. Miłego dnia.

edziuniek

Moze i nie ale ona tego nie czyta.Zwykła pomyłka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones