PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800436}

Przynęta

Serenity
5,7 9 495
ocen
5,7 10 1 9495
3,0 4
oceny krytyków
Przynęta
powrót do forum filmu Przynęta

Ten film powinien mieć tytuł Black Mirror: Serenity. Widzowie wiedzieliby czego się spodziewać - że to będzie zakręcone Sci-Fi, a nie jakiś tam zwykły thriller z McConaughey. Byłaby szansa, że lepiej byłby oceniony. Wprawdzie nie jest tak dobry jak co poniektóre odcinki Black Mirror, ale na średnią ocenę oscylującą w pobliżu "5" jednak nie zasługuje.

A plakat to już w ogóle porażka - wygląda na reklamę jakiegoś melodramatu/romansidła.

ocenił(a) film na 9
Danniello

Taaa, też myślę, że jakby chociaż napisać gdzieś, że "w stylu Black Mirror", to by się ludzie podjarali, ale jednocześnie by zepsute było zaskoczenie z oglądania filmu. Ogólnie miło jest coś obejrzeć nie wiedząc co się w filmie wydarzy. Taki normalnie Hemingway wyszedł tylko dla XXI wieku, ale ogólnie obłędny film, super scenariusz.

ocenił(a) film na 3
Danniello

Dodajac czlon Black Mirror, nic by sie nie zmienilo. Black Mirror fabularnie stal na o wiele wyzszym poziomie. Serenity bylo poprostu slabe.

ocenił(a) film na 5
Parnassus

Trudno się z tym nie zgodzić, choć dla mnie osobiście, to średniej wartości film. Knight chyba sam nie wiedział do końca co napisał i co nam chce podarować. Poza tym Matthew wyjątkowo był irytujący w swojej roli.

Danniello

Ocena 5 jest jak najbardziej właściwa, człowiek w połowie filmu zastanawia się o co tu chodzi, na końcu zastanawia się co w tym pomyśle nie pykło :)

ocenił(a) film na 10
Danniello

Też mi się skojarzyło z ostatnim sezonem Black Mirror i myślę że gdyby to pod to podpiąć to miałby ode mnie mniejszą notę za brak efektu "WOW". ;)

Danniello

Musi się błyszczeć i brzęczeć. Dlatego jak było by to pod szyldem np black mirror. Uzyskało by wtedy status dużo wyższy. Nie takie rzeczy urastały z czasem do miana klasyki kina. Większość ludzi jest skrajnie pozbawiona wyczucia i nie rozpozna wartościowej rzeczy na poziomie do puki ktoś im palcem nie pokaże.

ocenił(a) film na 1
milo797

gówniany film. Black Mirror niewiele by tu pomogło...
Nawet na rottentomatoes zaledwie 19% ... żenada

Antenelles

Bez rotenn tomatos FB Twittera i tego całego chłamu aż strach pomyśleć co byś wtedy myślał. Dobrze że inni podpowiedza.

milo797

Nom, bo wiesz, tam ci z RT, FB i twittera to też nie oceniają sami z siebie, tylko po kimś, a tamci jeszcze po kimś innym, a ci inni pochodzą od Wielkiego Brata, głoszącego Prawdę Absolutną.

milo797

Dobry tekst. :)

ocenił(a) film na 3
milo797

Najzabawniejsze jest to, że Ty na prawdę wierzysz, że dostrzegasz i czujesz więcej od innych.

Danniello

Nie rozumiem, dlaczego każdą tego typu bzdurę podpina się pod Sci-Fi?? Gdzie tu science (rozwiązania naukowe, wynalazki przyszłości)?? bo ja widzę tu tylko totalną fikcję, rojenia niedojrzałego twórcy scenariusza. Film jest przeciętny, nudnawy, zbyt bezsensowny i pokręcony bym się w jakikolwiek sposób "podniecał".

Danniello

To prawda. Zasługuje zdecydowanie poniżej 5, tak w okolicach 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones