PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800436}

Przynęta

Serenity
5,7 9 495
ocen
5,7 10 1 9495
3,0 4
oceny krytyków
Przynęta
powrót do forum filmu Przynęta

Świetne pokazanie prostej historii która ma miejsce wszędzie na świecie od zawsze...jednak sposób w który zostało to pokazane nie zostawił na mnie suchej nitki - rzadko piszę jakiekolwiek recenzje ale ten film poruszył mnie do szpiku kości, pewnie dlatego że pomysłowe i bezbłędnie przemyślane wykonanie wraz z genialnym warsztatem scenariusza i reżyserii bez żadnych wpadek zadziałało na mnie poruszająco - drugą dobę myślę o tym filmie a rzadko mi się coś takiego zdarza. Są filmy bardziej złożone, są bardziej subtelne ale całość "Serenity" czyli ból, cierpienie, niemoc młodego człowieka owinięta w tę cyber-tropikalną bryzę chyba nigdy w żadnym z filmów które ostatnio widziałem nie przybrały dla mnie tak piorunującego i pchającego do refleksji efektu. Dla mnie ten film to sleeper ostatnich lat, a takie lubię najbardziej. Zapewne nie zdobędzie żadnej nagrody, nikt go nie zauważy a jest na poziomie najambitniejszych osiągnięć ostatnich przynajmniej 10 w kinematografii.

ocenił(a) film na 10
kotlet

Dobrze napisane

Monika_2000

No, szczególnie gdy ktoś nie ma zielonego pojęcia co oznacza fraza "nie zostawić suchej nitki".

kotlet

Piszesz te bzdety za darmo czy ci płacą? Film jest sztuczny i aż boli od momentu "gry" oglądać.

ocenił(a) film na 6
vbazyl

Niektórym się chyba pomylił ten film z innym ,o tym samym tytule.Co w sumie nie świadczy rewelacyjnie o ich umiejętności poruszania się w internecie ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones