PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318437}

Przypadek 39

Case 39
6,6 73 001
ocen
6,6 10 1 73001
5,8 4
oceny krytyków
Przypadek 39
powrót do forum filmu Przypadek 39

w obu przypadkach male niewinne dziewczynki ktorych za cholere nie da sie ukatrupic ;p

Seba24

zgadzam się haha

ocenił(a) film na 7
lydiamartins

Ja również:)

ocenił(a) film na 8
Seba24

Oglądałem oba w krótkim czasie pare lat temu pare lat temu z koleżanką przy winie:) Ciężko mi teraz powiedzieć które to które:) To było z tym wspaniałym piekarnikiem:)? Jeśli to jest z piekarnikiem to dam 8, bo z jednej strony wszystko przewidziałem ale tutaj było właśnie coś takiego fajnego, że przewiduje się co nastąpi ale ma się nadzieję na inny rozwój wydarzeń:) I to trzymało w napięciu.

ocenił(a) film na 5
Seba24

Nie za bardzo :) co prawda są te dziewczynki ale można je łatwo odróżnić.SPOILER !!!!! Esther jest dorosłą kobietą,która jak nie uda się uwieść ojca to rozwala całą rodzine.Natomiast dziewczynka z ''Przypadek 39'' (nie wiem jak się pisze jej imie) to potwór ''zabijający'' ludzi :D

ocenił(a) film na 5
Milka124

Dodatkowo fabuła też jest różna :D

ocenił(a) film na 7
Seba24

SPOILER
I obie kończą swój żywot pod wodą. :)

ocenił(a) film na 5
Seba24

W sumie tak bo obie miały taki sam charakter, bardzo podobny wygląd, były demoniczne , mordowały i zginęły pod wodą. Ale sierota to była psychopatyczna kobieta a tutaj dziewczynka- demon i miała paranormalne zdolności. Aż dziwne że tego demona dało się zabić jak nawet w myślach czytał.. hmm.

Seba24

Powaga orfanat dziewczynka miała13 lat i robiła se kino z starych

ocenił(a) film na 2
Verolite

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones