PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160}

Przypadkowa dziewczyna

Sliding Doors
6,6 11 647
ocen
6,6 10 1 11647
5,2 6
ocen krytyków
Przypadkowa dziewczyna
powrót do forum filmu Przypadkowa dziewczyna

8/10

ocenił(a) film na 8

Ciekawie zrobiony i wciagajacy. Nie jest to jakas zabojczo smieszna komedia, to nieco inny gatunek. Gwyneth Paltrow jak zawsze swietna ;)

użytkownik usunięty
robertspol

według mnie ten film to nic specjalnego.
czekalem na niego bardzo długo czasu aż będzie w tv.spodziewałem się czegoś więcej.

ocenił(a) film na 6

był całkiem niezły... ale bez przesady, że taki wciągający ;)

ocenił(a) film na 8
elciasek4

Chyba nigdy nie zrozumiem co to znaczy "bez przesady ze..." w kontekscie odniesienia sie do oceny filmu. Kazdy ma inny gust, a "Przypadkowa dziewczyna" byl dla mnie filmem wciagajacym, bo nie nudzilem sie na nim ani przez chwile...

ocenił(a) film na 10
robertspol

robertspol to nie jest komedia.

ocenił(a) film na 8
nat623

No wlasnie. Po komentarzach, w ktorych padalo to slowo niejednokrotnie, pomyslalem, ze i na filmwebie ten film zostal w ten sposob sklasyfikowany, ale na szczescie nie.. bo to nie jest komedia a stojacy na wysokim poziomie dramat.

ocenił(a) film na 5
robertspol

Ja ten film zobaczyłem w niedziele wieczorem przez przypadek bo niczego nie było ciekawego w tv. Nie jestem fanem melodramatów bo jetem facetem ale ten zainteresował mnie pomysłem na ukazanie dwóch rożnych sytuacji które połączą się w jedną. Niektórzy narzekają na zła grę głównej bohaterki tego filmu a ja mówię że się chyba nie znają. Sama tematyka zdrady akurat tu świetnie pasuję. Ukazuje jak nie wiele trzeba żeby przedłużyć kłamstwo które i tak wyjdzie w końcu na jaw.
Czasami przypominało komedie, a szczególnie jak ten co ją zdradził( nie pamiętam imienia) zwierza się swojemu koledze ruselowi. No i ta akcja przy oknie z tą jak ona była lidia? tak chyba tak wtedy to myślałem że spadnę z krzesła.

ocenił(a) film na 10
pierza6

ja też widziałam w niedziele przez przypadek .opis filmu mnie nie zaciekawił i nie miałam nawet zamiaru tego oglądać ale jak już włączyłam wciągną mnie.to jest niezwykły dramat lecz chciałam zobaczyć inne zakończenie :)

nat623

dla mnie - rozczarowanie. Obydwie wersje miały o wiele więcej zmiennych i przypadków niż tylko zatrzaśnięcie drzwi metra. Ten moment wbrew tezie twórców nie przesądzał nic na dłuższą metę. Są mile fragmenty, sceny, ale film słaby.

ocenił(a) film na 8
robertspol

bardzo dobry film
nie przepadam za Gwyneth, ale tutaj mi się podobała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones