PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003946}

Psi Patrol: Wielki film

PAW Patrol: The Mighty Movie
6,4 1 753
oceny
6,4 10 1 1753
Psi Patrol: Wielki film
powrót do forum filmu Psi Patrol: Wielki film

Ogólnie oglądając sporadycznie serial wraz z dzieckiem miałem nadzieję na coś innego, a na pewno na typowy dla pasiego patrolu humor i więcej akcji oraz dialogów. Zamiast tego, dzieci dostały mdła, ckliwa i nudna historię, temu jak mała jest Sky poświęcono chyba większość czasu, pozostałe pieski jakby nie istniały. Pierwszy film bardzo fajny, tu odniosłem wrażenie, że film nie był stworzony z myślą o dzieciach i o kasie a wyłącznie o kasie. Podsumowując: film nudny, zbyt ckliwy i mroczny jak dla dzieci które chciały obejrzeć psi patrol na dużym ekranie choćby ciut podobnego do tego który znają z serialu

ocenił(a) film na 8
BananowyAnanas

Ani ja ani dzieci nie znalazły tego mroku o którym piszesz. Bardzo dobrze, że film nie jest podobny do serialu, który jest poprostu nudny i powtarzalny.

gorczan

Widziałem kilka razy serial ale najlepiej wypadł ten co zobaczyłem nie wiem jak bo film 2021 to jest 2 część tak naprawdę starsza ma tytuł i to jest film serio nazywa się psi patrol pieski ruszają na ratunek chyba z 2017r czy jakoś tak
Napisane jest w web na Google

ocenił(a) film na 8
Jan_Krysztopowicz

Dziękuje, że odpowiedziałeś na mój post, ale nic z tego bełkotu nie rozumiem. Może jakbyś powstawiał parę przecinków byłoby lepiej. Pozdrawiam

gorczan

Nie jest podobny ???? Film zerżnął cały odcinek specjalny kosmopieskow :p tyle różnicy to ze wsi przenieśli do miasta. Ale czemu nie kasa się zgadza i nowe zabawki można wcisnąć ;)

ocenił(a) film na 8
ravael_3

Nie mówię o podobieństwach fabularnych, ale o realizacji i skierowaniu do ciut doroślejszego widza (moje dzieciaki z serialu wyrośli gdzieś koło 5 roku życia, a film ich zainteresował).

ocenił(a) film na 3
BananowyAnanas

Racja. Nawet 7 latek stwierdził że film jest nudny

Kasia_Mx

Mi podobał się bardzo tylko ocena 8. 5/10 dla 1 części filmu psi patrol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones