PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 782
oceny
6,5 10 1 48782
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Moim zdaniem jest troche lepiej niz w PSACH 2. Jest klimat jest tez wzruszajaco i sentymentalnie ale 4 rzeczy mnie zakluly w oczy i bym je zmienil: po1 facet wychodzi z wiezienia nie dotykal ani nie kochal sie z kobieta 25lat a ten nawet nie jest napalony i spragniony.Przypominam scene z klubu gdy z Fryczem gadal.Obok polnagie w stringach striptizerki swieca tylkami a koles nic...Zero normalnej meskiej erakcji a to nie jest normalne!!! po2 zamiast Frycza powinni zatrudnic innego lepszego aktora w podobnym wieku bo On do tej roli naprawde nie pasowal i stale ma gebe jakby gral w kolejnej komedii a nie dramacie sensacyjnym... po3 zabraklo mi jakiejkolwiek sceny gdy Pasikowski pokazuje Warszawe ktora sie zmienila przez te 25 lat.Przeciez az tam sie prosilo ujecie na twarz Lindy patrzacego na te zmiany i nawet zwykly komentarz OOO ALE TU SIE ZMIENILO...O to az sie prosilo... po4 przypominam ze Linda siedzial w wiezieniu o zaostrzonym rygorze za 5-cio krotne zabojstwo a tam nie ma dostepu do internetu komorek czegokolwiek.Aresztowano go w latach 90-tych gdy nie bylo internetu wifi ba nawet wtedy nie bylo nokii 3210.Koles wychodzi z wiezienia a w prosektorium prosi Pazure o komorke.Dostaje do reki smartfona ktorego nigdy nie widzial na oczy bo niby skad i w sekunde wie jak sie obsluguje w nim aplikacje i robi zdjecia.Ludzie nie jestesmy jako widzowie idiotami i juz mogli sobie darowac to albo chociaz zwykly tekst JAK SIE TO OBSLUGUJE BO NIE WIEM??? No i chore bylo jak czlowiek ktory nigdy nie mial w rece laptopa bo nie wiedzial ze takie powstaly wpisuje sobie w wyszukiwarke wikipedii cos... Tez se mogli to darowac i prosze nie pierd...cie mi bzdur ze w wiezieniach sa kolka internetowe i kazdy sobie tam moze pisac bo szczegolnie w ciezkich wiezieniach tego nie ma bo zaraz by wiezniowie interesy zalatwiali przez internet. To bym pozmienial ale reszta mi sie podobala...

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

40% mezczzn po 40-ce ma problem z erekcja, a co dopiero facet przed 70. Internet i komorki to nie sa urzadzenia o ktorych absolutnie da sie nie wiedziec, nawet siedzac w wiezieniu. Zreszta przez 25 lat nikt go kompletnie nie odwiedzil? Mial zakaz kontaktow z rodzina? No nie przypominam sobie. W filmie nie pokazano jak Maurer poznaje tutorialik z obslugi smartfona, ale umowmy sie, ze na to nie potrzeba 10 godzin, zeby smigac. Troche sie mozna czepiac, ale jesli juz to raczej durnowatej strzelaniny i przewidywalnej koncowki. Scena smierci Nowego tez dosc groteskowa.

ocenił(a) film na 9
Qjaf

Jasne ze mozna sie czepiac strzelaniny i oblawy w stylu filmow Vegi ale zrozum ze Maurera praktycznie nikt nie odwiedzal no chyba ze tylko Nowy. Po2 w wiezieniach o zaostrzonym rygorze gdzie On siedzial za 5-cio krotne zabojstwo nie ma dostepu do internetu a nie da sie komus kto nigdy nie mial komorki w rece wytlumaczyc o co chodzi.To tak jakby nauczyc kogos jezdzic autem nie pokazujac mu auta i nie byc na jezdzie probnej.Zrozum ze Franza aresztowano w roku bodajze 1993 a dopiero w roku 1995 pojawily sie 1 telefony komorkowe w Polsce i sa to fakty.Byly to prymitywne telefony niewiele mniejsze od tych jakie mieli policjanci z Miami.Maurer nie mial w rece nigdy telefonu komorkowego ani nokii 3210 ani niczego innego.Bylby kompletnie zielony i nie wmawiaj mi ze wiezienia o zaostrzonym rygorze maja internet dla wiezniow i szkolenia z obslugi komorek bo to smieszne co gadasz.Taki wiezien ma nawet ograniczony dostep do tv no a nawet gdyby mial ten tv to nie ma tam telewizyjnego szkolenia jak dziala komorka komputer tablet.Tego sie nie nauczysz nie majac sprzetu w rece. Po3 nie wazne czy facet ma 40 czy 60 lat to faktem jest ze 25 lat nie mial kobiety a kto jak kto ale On sam by sie za tymi striptizerkami ogladal bo to najnormalniejszy odruch.W scenariuszu to pominieto a szkoda bo wiekszosc facetow ktora opuszcza ZK marzy o seksie z kobietami i nie majac swej partnerki wybiora sie na prostytutki. Tak to dziala i wkurzaja mnie takie tez niedociagniecia scenariuszowe.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

A gdzie jest powiedziane, ze listow Maurer np. nie otrzymywal? Co do jurnosci Maurera to nie jestem ekspertem, ale pisze o faktach. A z pisma to wiele mozna sie dowiedziec. Oczywiscie, ze sa niedociagniecia scenariuszowe, ale to praktycznie nie ma znaczenia przy innych wadach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones