PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 719
ocen
6,5 10 1 48719
3,8 25
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

T-R-A-G-E-D-I-A

ocenił(a) film na 2

Kontynuacja równie żenująca jak "Sztos 2"albo "Kogel mogel 3". paździerz dla gawiedzi bez żadnego scenariusza. Władek Pasikowski po prostu Franza i Nowego wplótł w historię Igora Stachowiaka. I to wszystko. Nie ma nic więcej. Żadnego zaskoczenia,zwrotów akcji. Tu w ogóle nie ma akcji. Chłopaki pewnie przysiedli gdzieś na grillu.Obalili whiskacza i postanowili że zrobą trzęcią część kultowego filmu. Smutne.

ocenił(a) film na 6
Zodiak

Trzeba było nie mieć zamkniętych oczu na filmie to może byś coś zobaczył...

ocenił(a) film na 10
MistahVuhsace

Zgadzam się, film wspaniały.

ocenił(a) film na 5
Zodiak

Nie mogę się zgodzić, ale szanuję Twoje zdanie.

ocenił(a) film na 5
DefinicjaStylu

może nie aż tak źle ale jednak słabo... gdzie tam dialogi ? przecież każda scena psów to dialogi !! gdzie tu były dialogi ja się pytam ?!

ocenił(a) film na 8
Zodiak

PSY 1 oceniasz na "9", PSY 2 na "7" a PSY 3 na "2"... myślę, że nie jesteś obiektywny, ale masz takie prawo. Nie wiem czego więcej można było oczekiwać od trójki, wszystko się spina w całość i nawiązuje do poprzednich części. Pasikowski nakręcił najlepszy swój film od wielu lat, wystawiając ocenę "2" po prostu nie rozumiesz kina. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
nivik_mn

Jack Strong byl nieporownanie lepszy od Psow 3, gwoli scislosci.

ocenił(a) film na 2
nivik_mn

Nie rozumiem kina?! Uwielbiam kino i uwazam że doskonale je rozumiem. Kino to właściwie moja największa pasja od czasów dzieciństwa. Nie wiem po czym wnosisz że nie rozumiem kina. Wyraziłem swoją opinię. Psy 3 to jeden z najgorszych filmów jaki widziałem od początku tego roku i najsłabszy w dorobku Władysława Pasikowskiego.To moja opinia

ocenił(a) film na 8
Zodiak

Każdy ma prawo do opinii. Luz. Psy 3 raczej nie miały być kinem ambitnym i wznosić jakość polskich produkcji na wyżyny, ale OK. Ocena 2 jest niesprawiedliwa, to moja opinia. Udanych seansów.

ocenił(a) film na 8
nivik_mn

Zodiak - oczywiście, z opinią jest jak z d... każdy ma swoją.
Nikt Ci nie zabiera prawa oceniania, jednak używanie słowa "paździerz" dla gawiedzi" to epitet a sama ta Twoja psudoocena nie zawiera w sobie żadnych merytorycznych uwag. Produkując takiego gołosłownego bluzga musisz liczyć się z tym, że inni będą coś takiego krytykować. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 2
horst_sz2

Moim zdaniem Władysław Pasikowski powinien publicznie przeprosić widzów,odwołać seanse,napisać porządny scenariusz i ponownie uraczyć nas trzecią częścią. Szkoda że nie można cofnąć czasu

ocenił(a) film na 7
Zodiak

Chłopie jak chcesz,to odsam ci 50zł.za bilet i po sprawie,ale nie pisz takich bzdur.Bardzo fajny film i nikt cię za niego przepraszać nie będzie,bo kim ty niby jesteś?Na pokaz paździerzy regularnie zaprasza cię Vega,więc tam wylewaj swoje żale.

ocenił(a) film na 10
Zodiak

Ja mu z checią publicznie podziekuje za ten wspaniały prezent piekny film genialny ...W ostatnich 20 latach w polskim kinie tylko Zimna wojna moze sie z nim równać.

ocenił(a) film na 1
nivik_mn

Ten film to 1/10

Zodiak

ale 400 tyś. ludzi w jeden weekend w kinach jest...

ocenił(a) film na 4
Zodiak

Niestety, zgadzam się...Nie mam nic do starszych panów i po 1/3 filmu myślałem, że to będzie super poprowadzone(scenariusz)...bez napinek i przesady, ale później to tragedia...Nawet nie chodzi o to call of duty, tylko ten film po prostu jest słaby, pusty. Szkoda.

lukaszuziak

Dokładnie. Do 1/3 filmu to całkiem jeszcze działało. Ale potem jest zjazd. To call of duty jest najgorsze, bo postawy moralne się załamują. Przecież ci niby pozytywni bohaterowie strzelają tam przede wszystkim do neutralnych, jeśli nie pozytywnych, postaci, jakimi są ludzie z AT.

Zodiak

Wiesz już chyba ten Sztos 2 bardziej się broni niż Psy 3 moim zdaniem.

ocenił(a) film na 4
Zodiak

Ocenilem tez na poziomie 5. Nie mogę zrozumieć co ludzie widzą w psy3 , to jest zwykla klapa scenariuszowa. swietni aktorzy nie nadrobią braku pomyslu na film

ocenił(a) film na 10
Zodiak

żal mi cię, dziecko

ocenił(a) film na 7
Zodiak

Tragedia to masz na imię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones