PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 761
ocen
7,3 10 1 96761
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

najlepszy tekst w filmie, a sam Boguś palący szluga i tym swoim głosem mówiący to, no majstersztyk



BlackShit

Najlepszy dialog:
Franz: Nie wiedziałem, że palisz...
Nowy: A wiedziałeś, że jestem mordercą?
Franz: Kogo zabiłeś?
Nowy: Jakiś tam... czterech czy pięciu Ruskich... zabiliśmy czterech ludzi, kurwa rozumiesz to bydlaku, czy w ogóle nic do ciebie nie dociera?! I pierdolę czy to byli bandyci, czy nie! Zabiliśmy czterech ludzi! Kurwa!... A ty rano wstajesz i golisz się normalnie, to ja chyba mogę zapalić, nie?
Franz: Nie goliłem się...



a poza tym film zajebisty ;) pozdrawiam

AntekEmigrant

To jest najlepszy i życiowy tekst w tym filmie, tamten wyżej to tylko dobry gag, których nie brakuje i u Vegi w jego "Pitbullu", cyt. :"Sawczuk: Jestem dyplomatą. Przedstawicielem demokratycznej Rosji.
Franz: Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty…(…) Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim…
Sawczuk: Mam immunitet dyplomatyczny. Współpracuję z waszym rządem i to zupełnie legalnie, panie oficerze Franz…
Franz: To mój kolega jest oficerem, ale… on nie może cię złapać, bo stracił kciuk i nie może chwytać…
Sawczuk: Franz… Krótko: kto cię kupił?
Franz: Ja też myślę, że każdy ma swoją cenę…
Sawczuk: A jaka jest twoja?
Franz: Chciałbym, żeby taka jedna mnie kochała…
Sawczuk patrzy na swój pistolet.
Franz: Nie rób tego, to ma być egzekucja… nie chcę cię zabijać w samoobronie.
Sawczuk: Dlaczego?
Franz: Dlaczego? Powiem ci dlaczego… bo nie podobają mi się newsy w telewizji… i wiesz, myślę, że to jest twoja wina…
Sawczuk: Moja śmierć niczego tu nie zmieni. Wydaje ci się, że jesteś taki dobry. Ale jest tak tylko dlatego, że ja jestem taki zły… Beze mnie jesteś niczym… Ty to ja, taki układ… raj – piekło, Bóg – Szatan, dobro – zło, tak było i tak będzie, my albo oni…
Franz strzela do Sawczuka.
Franz: A jeśli Boga nie ma, to co z ciebie za Szatan? (Strzela jeszcze raz)." Pieprzenie, dla mnie jak potłuczony, że rola i sama postać Żmijewskiego są niepotrzebne, banał jakich mało...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

to prawda

HeadHoper4Warsaw

Wiesz kolego, jedno się nie zmieniło, newsy w telewizji i to, że śmierć pojedynczych ludzi pokroju Sawczuk'a nic nie zmieni, bo życie ludzkie w dzisiejszych czasach nie ma znaczenia, w sumie nigdy nie miało. Czytałem ten dialog ich głosami, w dodatku natrafiłem na twój komentarz, jak słuchałem, słucham Michała Lorenc'a - Wieczory:) Coś pięknego :)

ocenił(a) film na 7
kejsik

Nie da się tego przeczytać innym głosem jak nie ich. :p Film kultowy, choć końcówka troszkę żałosna. Naciągane 8 za bycie klasyką.

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Wolf do Franca o Nowym: Skad ty go wytrzasnales? Płynał rynsztokiem? Franc: Nie, stal na skrzyzowaniu. Mój ulubiony. Ogolnie Żmijewski wymiatal w tym filmie, no i klotnia w busie tez dobra.

BlackShit

Skaczę po kanałach tv i trafiam na Psy i od razu ten tekst. Właśnie przed chwilą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones