PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 806
ocen
7,3 10 1 96806
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

Ja nie panimaju

użytkownik usunięty

Niezły film. Szkoda, że połowy nie zrozumiałam... Przydałyby się chyba jakieś napisy ;/

ocenił(a) film na 9

To gdzie i na czym oglądałaś , że nie było napisów?

użytkownik usunięty
frycio80

Na cda. Szkoda, że nie wiedzialam, ze jest wersja z napisami...

ocenił(a) film na 9

Ja w telewizji oglądałem, nie w internecie. Mimo wszystko taka wersja powinna być. Sprawdź na Youtube, ekino, kinomaniaku itp.

użytkownik usunięty
frycio80

Faktycznie, pierwszy lepszy wynik na youtube - i są napisy. Dzięki za post ;)

ocenił(a) film na 8

Tak to jest, jak się ogląda DVDripa z internetu, do którego ktoś zapomniał dołączyć napisów w oddzielnym pliku. Bo na DVD napisy nie są wtopione w obraz, a po prostu włączone jako opcja.

ja miałem to samo! połowę filmu w ogóle nie zrozumiałem bo nie było napisów. zresztą jak oglądałem ostatnio ''krew z krwi'' to była ta sama sytuacja... to jest chyba jakaś głupia pozostałość po komunizmie ze nie trzeba tłumaczyć ruskiego bo każdy powinien ten język znać... poza tym nie umiem zrozumieć dlaczego nawet na DVD napisy nie są wtopione, śmieszne bo jak jest np. film polski i są watki w których mówi się po niemiecku bądź angielsku to jakoś są napisy a jak pierd... po rusku to ZAWSZE tych napisów brakuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones