PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 211 861
ocen
7,7 10 1 211861
7,3 41
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

Pazura w tym filmie przeszedł samego siebie teraz na stare lata dopiero to zauważyłem jak on tu zagrał(szczególnie w tym szpitalu),mistrzostwo,Linda też film życia jeszcze Gajos,Kondrat itd.wszyscy poziom trzymają to aż dziwne że w 92r.taki filmik na poziomie Pasikowski wytworzył,brawo

ocenił(a) film na 9
trollu80

Widziałem kiedyś wywiad z Pazurą gdzie wspominał właśnie tę scenę w szpitalu. Sytuacja była taka, że Cezary miał wieczorem jakiś występ w teatrze i zależało mu na czasie a ta scena się strasznie przeciągała, coś tam przestawiali, odwlekali i przez to chodził już nieźle naładowany. W wywiadzie stwierdził, że pewnie również przez to podk..wienie wyszło tak dobrze i zasugerował nawet, że Pasikowski specjalnie tam ślamazarzył żeby "Nowego" odpowiednio naładować przed trudną sceną, którą trudno było dublować ze względu na rozwalanie rekwizytów :) Mnie tam najbardziej rozwala to jak mówi do Franza "Zamknij się! Błagam cię zamknij się!" podczas gdy Franz ani nic nie mówi ani nawet nie wygląda na to żeby miał zamiar ;)

użytkownik usunięty
mi3tek

Powiem tak ,,Psy 3. Początek'' byłby rewelacją:

w obsadzie filmu widziałbym takich aktorów jak: Marcin Dorociński, Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Mariusz Jakus, Janusz Chabior, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz, Marek Kondrat (głos Ola), Roma Gąsiorowska, Beata Kawka, Marian Dziędziel, Agata Kulesza, Radosław Pazura, Rafał Mohr, Maciej Stuhr, Jacek Braciak i Bartłomiej Topa.

trollu80

Odkopuję trochę wątek, ale zgadzam się! Pazura tak mi zaimponował tą sceną, że siedziałam z otwartymi ustami przez kilka chwil. Do sceny w szpitalu myślałam o nim jako o takim sobie aktorze, potrafiącym się tylko wydurniać. Po zobaczeniu tej sceny uwierzyłam, że jest dobrym aktorem.

ocenił(a) film na 10
_Kiss_

Pazura świetnie zagrał. To dobry aktor. W ,,Futro z misia'' kiepsko zagrał, ale tak każda jego rola to perełka. Linda też dobrze zagrał. ,,Psy'' to super kino.

ocenił(a) film na 10
trollu80

Czy będą ,,Psy 4'' z Dorocińskim?

ocenił(a) film na 1
trollu80

Poziom życia,heheh. Co nie zmienia tego, że to hoojnia z grzybnią. Przeciez w byle sitcomie jest wyższy poziom aktorstwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones