PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 211 839
ocen
7,7 10 1 211839
7,3 41
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

Psy 3: Dogrywka

ocenił(a) film na 10

Psy 3: Dogrywka.Co sądzicie o wizji stworzenie przez Pasikowskiego i spółkę III części "Psów"?W rolach głownych oczywiscie Bogusław Linda i Cezary Pazura.Resztę obsady zostwiam dla Was.O czym miałby opowidać ten film? Sam mam kilka pomysłow ale chcialbym żeby inni sie wypowiedzieli na ten temat:) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

Z jednej strony ciekawie by było poznać dalsze losy Maurera i spółki, ale produkcja trzeciej części "Psów" mogłaby być bardzo ryzykownym posunięciem. O tym jak trudno robi się po latach sequele kultowych filmów i seriali świadczy przykład "Dylematu 5". Chyba lepiej nie ryzykować.

ocenił(a) film na 10
Stranger

podzielam Twoją opinię:)ale patrząc w perspektywie sukcesu,który móglby ten film odnieść myślę,że warto zaryzykować...Klimatu "Psów" już nic nie zmieni;)film jedyny w swoim rodzaju,niepowtarzalny.A między "Dylematem 5" a "Psami III" jest jedna zasadnicza różnica.Nie wyobrażam sobie żeby Psy III" reżyserowal ktoś inny niż Wladysław Pasikowski.A 'Dylematu 5" reżyseruje jakiś pseudoreżyser niejaki Grzegorz Warchoł.Z niego taki reżyser jak z koziej dupy trąba;)pozdro;)

miedzianobrody

Ja osobiście uważam że wystarczy..nastepne części byly by chyba za bardzo naciągane, a poza tym od nakręcenia 2 części minęło już 13 lat..to kupa czasu, w Polsce wiele się zmieniło przez ten czas i mysle że to bylo by nie potrzebne.

ocenił(a) film na 10
Travis88

a nie wydaje sie Wam,że I część była bardziej dramatem z elementami sensacji i kryminału? a II to już film bardziej sensacjaz elementami dramatu?ja mimo wszystko chcialbym ujrzeć III część;P chociaż nie wiem o czym ona mogła by być...Psy było o "pieskim świecie",o tym że przemiamy nie wyniosły tylko wolność,ale i wiele nagatywnych rzeczy.Tak czytałem w opisie tego film.A czy filmem o "pieskim świecie"można nazwać "Psy II:Ostatnia krew"? wątpię...Sam nie wiem czemu ale poruszylem tu kilka wątków sam nie wiem czemu,ale pora juz z lekka pozna,a więc wybaczcie:)

miedzianobrody

dokładnie w dzisiejszych czasach nie powstanie już nigdy taki film jak PSY to znaczy tak zrobiony i w takim klimacie , film było najlepiej przeżywać na gorąco na początku lat 90 :) TO BYŁO KURWA COŚ !!!!!! Dzisiaj nie widzę sensu ciągnąć tego tematu w sumie to nawet nie wiem czy druga część była potrzebna była fajna i w ogóle , ale nie wnosiła nic poza akcją , a PSY 1 to po prostu ważny i ostatni film Moralnego Niepokoju traktujący o sprawach ważnych.

ocenił(a) film na 10
Jan_Baptysta

II część była potrzebna:)przynajmniej dla mnie:)dla wielu osób II część jest lepsza niż pierwsza:P nie wiem dlaczego, ale tak niektórzy sądzą.Ja osobiscie twierdze, że PSY II to taka twórczość bardziej komercyjna, niż taka z jakby "przesłaniem" jak w pierwszej.Psy mówiły o Polsca pokomunistycznej a II? chyba o niczym więcej niż o przestępczości i korupcji. Pozdroo:)

miedzianobrody

Któryś z was powiedział że to już nie te czasy co z PSÓW I i właśnie dlatego mi sie wydaje że warto by bylo zrobić PSY III traktującą o dzisiejszych czasach, jak bohaterowie radzą sobie w dzisiejszym świecie po latach. Wydaje mi sie żen ie powinien sie skupiać na polsce, ale na postaciach na ich zmianie. To by było ciekawe, zobaczyć czy Maurer został jakimś renegatem czy kim. :) W dodatku Linda sie nieźle trzyma nadal, obejrzałem Czas Surferów, oczywiscie tam wyśmiał wszystkie te swoje role twardzieli, ale jednak coś w ten sposób udowodnił - że on jako twardziel sie nie starzeje :)

ocenił(a) film na 10
BMF

Ciekawe podejscie;]gorąco popieram:)chociaz "Czas Surferów" dla mnie byl filmem słabym.Nazwisko Lindy mialo byc chyba magnesem, który miał przyciagnąć ludzi do tego filmu.A co do samych "Psów III" cały czs twierdze,że warto spróbować;]jest ryzyko, że może nie wypalić...Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa:D pozdrooo;)

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

zgadzam sie ze PSY to film jedyny w swoim rodzaju i ze trzecia czesc musial by rezyserowac Pasikowski. W rolach glownych oczywiscie LINDA ,PAZURA ,ŻMIJEWSKI
Psy 3 mogly by opowiadac o tym jak dawni ludzie Sawczuka mszcza sie na Franzu zabijajac jego brata(ktory mieszka w Nowej Zelandi)oraz jego Zone Nadie. Po tym zdarzeniu Franz sie zalamuje i z zalamania pomaga mu wyjsc Nowy jego dawny przyjaciel. Potem ludzie Sawczuka odnajduja go i wywoza Franza gdzies do Rosji,a Nowy rusza za nimi.W Rosji wypyttuje on o Franza i przypadkiem natyka sie na Wolfa,ktory tez sie ukrywa przed ludzmi Sawczuka . Spoczatku Nowy mysli ze to on porwal Franza,ale sie do gaduja.Po dlugich poszukiwaniach odnajduja go.I ci co przetrzymuja Franza to nie tylko dawni ludzie Sawczuka,ale takze żolnierze z dawnego Specnazu i Polscy mafiosi poszukiwani za ciezkie przestepstwa w Polsce. Nowy z Wolfem odbijaja Franza,a Rosyjska milicja rozbija cala mafie,a polskich gangsterow wydaje polskim wladza. ZAKONCZENIE I:Franz ginie w wyniku zlych warunkow glodu i zadanych ran w wyniku znecania sie nad nim. Pozniej duzy pogrzeb gdzie zjawia sie duzo ludzi m.in.:oczywiscie Nowy i Wolf, Angela, jego pierwsza żona Milena i ich syn ,mjr.Walenda ,kpt.Stopczyk(obaj na emeryturze i wstanie spoczynku),WAwro,Kaniewski, mjr.Bień(równiez w spoczynku),Wencel(ktory zajmowal sie weryfikacja Franza w cz.1)i wielu innych. ZAKONCZENIE II:Franz wraca do Polski. Osiada gdzies w malym miasteczku i schodzi sie ze swoja pierwsza zona.
UWAGA!!! To wcale nie jest scenariusz do trzeciej czesci PSÓW to ,tylko moja wizja o czym MOGLA by opowiadac trzecia czesc psow. Mialbym prosbe do was wszystkich o skomentowanie tej mojej "WIZJI" i wybrania do niej najlepszego zakonczenia zakonczenia

ocenił(a) film na 10
bartex_kozaczek

Kocham Psy. Uważam, że to obok Popiołu i Diamentu najlepszy polski film popularny.

Psy III to jedno z moich marzeń. Nie powinnismy bombardować ewentualnej próby stworzenia kolejnej części. Każdy film traktujmy oddzielnie, bo każdy z nich to zupełnie inna historia!

Ekranizacja taka miałaby sens jedynie gdyby Pasik napisał scenariusz jak i go wyreżyserował, a Franza grał Boguś, bo w jakiejkowiek innej konfiguracji ten film nie miałby chyba sensu.

Pasikowski kiedyś w wywiadzie zadeklarował, że jeśliby dostał pieniądze to jest gotowy trzecią część zrobić. Jak będę kiedyś bogaty to ten film będzie moja pierwszą inwestycją:)

ocenił(a) film na 10
gordon_shumway_2

Marzenia są za darmo:)tak na poważnie.Psy to dramat, a Psy II to czysta sensacja.O czym miałby być Psy III? Scenariusz oparty o historię, którą przedstawił ktoś na górze:)pozdroooo;]

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

Szkoda że w tym kraju decyzje podejmują ludzie nie ci co trzeba(zazwyczaj z dużą ... forsą), tak może wizja Bartexa byłaby możliwa do zrealizowania

ocenił(a) film na 8
miedzianobrody

Psy II były robione dla kasy o czym Linda otwarcie mówi. Taki film na zamówienie Chciano film, trzeba było się zmusić... I cóż wyszło to co zamówiono. Coś owiele mniej głębokiego.

miedzianobrody

Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem sequelów kręconych po latach i zawsze się będę tego trzymał!

miedzianobrody

PSy 3 w sumie dobry pomysł. Psy 3: Powrót. Ale swoja droga lepsza byla by parodia Psow nawiazujaca do wydarzen z 2 pierwszych czesci filmu, moze "SUKI".

Wchodzi Mauer do ksociola, a babka w moherowym berecie do niego, co ty wiesz o modlitwie??

Rezyseria zajalby sie Pasikiowski,a w rolach glownych ci sami aktorzy.

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

kiedyś to były filmy lata 80 , 90 , 95 , 2000
właściwie te filmy jak psy , psy 2 , kroll , sara , reich , stacja takich filmów już nie będzie teraz albo wymyślają jakieś gówna

ocenił(a) film na 8
wiktor_hal

Trzy Psy - to z tego to tylko niezła parodia by mogła wyjść. Niech coś Pasikonik zrobi z tymi aktorami pod innym tytułem. Akcja byle powyżej 6/10.

użytkownik usunięty
harald807

no a nie zapominajmy ze Franz ma dzieciaka i film moglby byc za kilknascie lat, jak juz jest dorosly;] a kwestia brata ciekawa
w 1 byli niemcy w 2 ruscy, w 3 moze polacy, albo znowu niemcy:)

może to dziwne,ale Psy 3 mogły by bazować na wydarzeniach o Katastrofie Smoleńskiej?

ocenił(a) film na 8
wiktor_hal

Ej ale Sara to film kiepski i sztuczny jak Poranek Kojota...Nie było się czym zachwycać.

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

Bardziej bym widział tytuł P3Y: Powrót a fabułę bym widział mnie więcej tak: Franz wrócił z Nowej Zelandii do Polski gdzie stał się szefem tajnej jednostki policji która walczy z przestępczością zorganizowaną. Jego metody działania są dość niekonwencjonalne i kontrowersyjne. Jego szefem okazuję się być Nowy który po akcji z końca II części wspinał się po drabinie kariery. Wpada na trop politycznej afery w którą zamieszani są najważniejsi ludzie w Państwie oraz ich dawny znajomy - Wolf który teraz pracuję z ludźmi Sawczuka i Grossa. Wolf ma jednak przewagę nad Franzem gdyż ma wtykę w jego oddziale którą okazuję się syn Franza. Tak bym widział 3 część. Reżyseria i scenariusz Władysław Pasikowski, Muzyka Michał Lorenc, Obsada tak jak w 2 poprzednich częściach.

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

Ale sam Pasikowski twierdzi, że taką wizję ma, a czy zostanie zrealizowana, to kto od czego zależy.

ocenił(a) film na 10
Mowiacy_do_reki

Kto wie od czego.

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

Sam Linda mówił w wywiadzie na Akademii Sztuk Przepięknych w Woodstocku, że Pasikowski miał scenariusz do takiego filmu, a producenci się nie zgodzili na jego nakręcenie. Przyznawał, że żałuję, że tak się stało.

ocenił(a) film na 10
miedzianobrody

obsada: linda, pazura i zmijewski (bez zadnych gwiazd pokroju Dody)
muzyka: oczywiście Lorenc
wspolczesne czasy oki
mam nadzieje ze nie pusci słabej fabuly jak w Pitbulu
no i musze być wiele kur..
ja bym nakrecil kamera jak psy 2 -- te nowa jakość czasami nie przekłada się na …...

miedzianobrody

No i stało się :) Mamy Psy 3 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones