PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161}

Psychol

Psycho
5,2 9 273
oceny
5,2 10 1 9273
4,9 7
ocen krytyków
Psychol
powrót do forum filmu Psychol

Psychoza Hitchcocka - 10/10, Psychol Gus Van Sant - 1/10 i inaczej być nie może

jacqeline

Genialny komentarz z pasującym avatarem.xD Ja na szczęście zachowałam dobrą kolejność.

ocenił(a) film na 7
czarna_maggie

Guzik prawda. Pierwowzór jest do bani

ocenił(a) film na 2
jacqeline

potwierdzam.

ocenił(a) film na 7
lostmind

Boś głupia

ocenił(a) film na 7
jacqeline

Oczywiście że być może. Psychoza 8/10, Psychol 7/10.

ocenił(a) film na 4
jacqeline

Trzeba być idiotą żeby podjąć sie realizacji tego gniota, zerznieta scena po scenie, wszystko to samo tylko w gorszym wydaniu, nie zmieniono dosłownie nic, nawet napisy poczatkowe i muzyka identyczna. Ten film to jedna wielka żenada i strata pieniedzy.

Psychoza 9/10

Psychol 4/10

ocenił(a) film na 1
jacqeline

Cała prawda!

jacqeline

Bierzesz pod uwagę, że można "Psychola" obejrzeć jako pierwszego, nie będąc świadomym, że istnieje dzieło Hitchcocka?

ocenił(a) film na 7
RustyRyan

No ja tak miałem przypadkiem. Przez to jestem idiotą, ale lipa xD Psychol całkiem spoko 7/10 widać że luźno podjęto realizację chcąc oddać hołd (naśladowanie aktorstwa z dawnych lat, typowe sztampowe ujęcia cięcia nożem czy ujęcia z wnętrza samochodu) Oryginał pewnie lepiej się ogląda ale mi już się nie chce. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
jacqeline

NIE. odwrotnie. Pierwowzór 0/10. Ta odsłona 20/10 bo inaczej być nie może

AlexRener

I dlatego oceniłeś na 7?

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

Napisałem to w złości jak dziesiątki innych rzeczy. - w nerwach. Mam OCD i zaburzenia schizotypowe. Zresztą pewnie cała Polska już to wie. Walić was.

AlexRener

nikt ci źle nie życzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones