PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1321}

Psychoza

Psycho
8,1 145 370
ocen
8,1 10 1 145370
8,8 37
ocen krytyków
Psychoza
powrót do forum filmu Psychoza

Postanowiłam obejrzeć film "Psychoza", ze względu że obejrzałam film "Hitchcock" i byłam ciekawa tego filmu. Film jak na lata 60, świetny bardzo fajnie nakręcony pod każdym względem, gra aktorów jak dla mnie fenomenalna. Końcówka filmu dla mnie niespodziewana, zaskoczyła mnie. Nie dziwię, się że ludzie tym filmem się zachwycają. Wart obejrzenia. Daję 9/10

kotori0212

Mnie osobiście końcówka niestety nie zaskoczyła gdyż oglądałam wcześniej film "Psychol" który zawiera ten sam wątek, aczkolwiek zgadzam się, że film bardzo dobry, aktorstwo przyzwoite w szczególności Perkins niesamowicie wczuł się w rolę, sukces filmu to głównie jego zasługa. Trzeba przyznać, ze filmy z lat 60,70 mają niesamowity klimat, którego w dzisiejszych filmach już brakuje.

ocenił(a) film na 10
jagna18_filmweb

Fenomenalny! Oglądałem już dawno ale wracam do wątku po obejrzeniu "Hitchcock" na Canal+Film2. Fenomenalny klimat a gra Perkinsa wyśmienita szczegolnie wtedy gdy pokazuje swoja psychiczna zaleznosc malującą sie na twarzy. NUMER UNO

Fenix196

Zgadzam się z tobą :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
jagna18_filmweb

"..."Psychol" który zawiera ten sam wątek" - jak ma nie zawierać, skoro to kolorowa kalka Psychozy (nie powiem, że to remake, bo te zazwyczaj dodają coś od siebie)?

ocenił(a) film na 10
PotC_Fan

Ten "remake" to profanacja tego świetnego filmu:/

kotori0212

Pewnie ,że świetny a najlepszy jest Norman Bates.Tak właśnie powinno się postępować z ludzmi.Tymi gnidami,robakami,insektami czy jak kto woli.Ten strach,ten lęk powinien im ciągle towarzyszyć ,ta niepewnosć.Zniszczyli mi życie i dlatego ich nienawidzę ale może mi za to zapłacą...A mamusia jaka piękna ha ha ha...Put me down I can walk on my own!!! ha ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones