PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 64 038
ocen
5,9 10 1 64038
5,3 49
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

miał romans z Mary Elizabeth Winstead, przez który rozpadło się jego małżeństwo a teraz gra z nią w jednym filmie. No cóż, grunt to dobre, bezstresowe podejście ;)

PS. Przepraszam za temat jak rodem z Pudelka ale musiałem :P

ocenił(a) film na 2
Rebreg

Profesjonalista. Swoją drogą nie wiem o co się żona Ewana burzyła. Dziwne by było jakby nie dał się skusić. Normalny, zdrowy facet. Poza tym widać, że żona Ewana nie czytała 365/Graya. Powinna poczuć zazdrość, powinna być kłótnia, a potem ostra akcja i to powinno scementować ich małżeństwo. A wiesz jak do tego podszedł mąż Mary?

ocenił(a) film na 2
Rebreg

Dobra już doczytałem. Mary rozwiodła się przed romansem. A teraz są parą, także wszystko w normie. Kurde co ja robię se swoim czasem wolnym.

icenumerocinq

Mary rozwiodła się i od razu ogień. Lepsze to niż zdradzanie męża fakt. Ewan dał się uwieść ale z tego co widzę to radzi sobie chyba całkiem dobrze po tym wszystkim. Na pewno lepiej niż chociażby nasz biedny ostatnio Ben Affleck, albo po prostu dobrze to ukrywa. Tak ja też mam za dużo wolnego czasu :P

Rebreg

A więc to nie przypadek, że razem zagrali w ostatnim sezonie Fargo i Birds of Prey XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones