PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 63 888
ocen
5,9 10 1 63888
5,3 48
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Harley Quinn

ocenił(a) film na 7

To co Margot zrobiła z tą postacią jest oszołamiające. W Birds of Prey postać Harley jest pokazana ze strony ludzkiej, nie tak jak w Suicide squad gdzie była tylko głupiatką ładną dziewczynką.
Wszystkie sceny z Harley to mistrzostwo ale szczególnie dobre są sceny walki gdzie widać że Harley jest Akrobatyczną psychopatką.
Poszedłem do kina z myślą że chce dostać moją komiksową porąbaną Harley Quinn i właśnie taką Harley dostałem
8/10

Gaspacho69

A ja jestem strasznie rozczarowany... porąbanej Harley z Suicide Squad, udającej słodką idiotkę, praktycznie nie było... dużo bezsensownych akrobacji i scen walki 3 kobiet vs 100 osiłków... :( szedłem na ten film tylko dla tej postaci i trochę mi przykro, że tak zmarnowali potencjał (nie mówiąc już o starej policjantce i kanarku). Wyszły z tego naprawde biedne aniołki czarliego z niezłymi przebłyskami Robbie Margot

ocenił(a) film na 6
brennt

Zgadzam się, brakowało tej Harley do której właściwie mam sentyment. Tak szalonej i nieprzewidywalnej

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

biali hetero znów atakują

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
wschud

zgadzam się :)

ocenił(a) film na 1
wschud

Biali hetero... No nie mogę, co za żenada. Skoro już używasz rasistowskich i seksistowkich określeń wziętych z angielskiego neta, wiedz że ten film jest nielubiany przez wszystkie rasy. Poza tym co to za argument? Żaden.

ocenił(a) film na 5
Slutcore

Antyrasiści i antyseksiści, pierwsi w rasiźmie i seksiźmie ;)

ocenił(a) film na 9
Slutcore

No nie mów, faceciki nie lubią filmów o silnych kobietach? Aż trudno uwierzyć!

ocenił(a) film na 7

Niedopuszczalne że ktoś ma inną opinie niż ty

Gaspacho69

Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się kto chodzi na te bzdury do kina a potem przypominam sobie, że McDonaldy są pełne ludzi. Ja je oglądam je wyłącznie z za szyby i nie jem podczas oglądania filmu. Polecam film rosyjski Leviathan lub australijski The Nightingale.

ocenił(a) film na 3
Wiechciu

a może olać sieciówki i jeść normalnie w domu, samemu gotując? Jednak nie przemówisz im do rozsądku. pokolenie wychowane na zasadzie - jeść gotowe i obejrzeć filmy nie zmuszające do myślenia.

ocenił(a) film na 3
Alex_Tyler

Fast foody są robione tak, by smakować, albo raczej pobudzać ośrodek nagrody, dostarczając dużo kalorii w małej objętości. Z ewolucyjnego punktu widzenia, kiedy przez większość czasu jedzenie nie było łatwo dostępne, takie pokarmy stanowiły najwyższą wartość, dlatego ludzie tak łatwo wpadają w nawyk spożywania takich produktów.
Problemem jest raczej powszechny brak podstawowej wiedzy na temat prawidłowego odżywiania. Domowy schabowy z ziemniakami polanymi masłem, czy kiełbasa i kromka chleba ze smalcem specjalnie nie różnią się pod tym kątem od takiego jedzenia. Trochę mniej przetworzone, prawdopodobnie dostarcza więcej makro i mikroelementów, ale również jest bardzo dalekie od zdrowego odżywiania.

ocenił(a) film na 8
Wiechciu

Och, jaki Ty niebanalny i unikatowy, inny od całej reszty owieczek.

użytkownik usunięty
Tomos

XD :)

Gaspacho69

to co zrobiłeś z ocena dajac 8 też jest oszałamiające, ale mnie cieszy niski wynik box office, wiec walę oceny dziwnych ludzi, bo nie zrobią więcej tego co teraz.

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Dla mnie wystarczającą rekomendacją do wybrania się na film są brednie ćwierćinteligentów o tym jak dziwnym jestem człowiekiem, bo lubię MacDonalda i podoba mi się Harley Queen w wykonaniu Margot.

ocenił(a) film na 9
Gaspacho69

Margot Robbie = Harley Quinn ;-)

ocenił(a) film na 3
Gaspacho69

Niezależnie jak okłada wyrośniętych mięśniaków w wielu scenach gdzie poturbował ja pojazd, następnie z kolejnego poleciała wyszła z tego bez jakiegokolwiek zadrapania niczym Terminator choć i ten gubił części. Niezależnie od fabuły i roli komiksowych postaci zawsze kino przegra bo reżyser stara się skupić na efektach specjalnych zamiast aby to wyglądało realnie. Sam występ aktorki nie wystarczy nawet w momencie kiedy zaczęła kuleć przez jakąś chwilę nie zasłoni tego po każdym upadku i uderzeniu. Nowe kino coraz więcej traci kiedy jest za dużo humorystyki na wzór Deadpool czego ostatnim przykładem jest nawet serial Laleczka Chucky.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones