PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 64 038
ocen
5,9 10 1 64038
5,3 49
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

... że mimo negatywnego nastawienia, pamiętając jeszcze tragiczny "Legion Samobójców" i irytujące gagi Harley, dobrze się bawiłem oglądając "Ptaki Nocy" i zostało naprawionych sporo błędów/minusów z tego uniwersum. Jak dla mnie największym plusem jest rezygnacja z cenzurowania wszystkiego pod PG-13 i zadowalania rodziców kaszojadów na rzecz ostrej chamówy rodem z Deadpool'a. Reszta to ogólnie stara sprawdzona koncepcja, która zawsze się dobrze sprzeda - od antybohatera do bohatera - mnie to kupuje. Dodatkowym plusem są lepsze gagi wypowiedziane przez Harley i teraz chętnie obejrzę więcej produkcji z Margot jako Quinn, bo wreszcie nie czuć w tym robienia wszystkiego na siłę pod cenzurę. Minusem jest całkowicie nijaka Czarna Maska, trochę za mało, zbyt powierzchownie pokazane relacje między bohaterkami i jednak momentami zbyt duży kicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones