PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 64 044
oceny
5,9 10 1 64044
5,3 49
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Bardzo dobrze się na nim bawiłam. Nie oczekiwałam jakichś wydumanych morałów i mądrości, liczyłam na stricte dobrą zabawę i rozrywkę i to dostałam. Trzeba podejść do filmu z przymrużeniem oka- to oczywiste, że w tego typu filmach nie będzie zbytnio logiki. Ale to tak jak nawet w większości filmów sensacyjnych typu James Bond- tam również często brakuje logiki. Jeśli ktoś lubi do bólu logiczny film no to raczej mu się nie spodoba- ale wtedy takie gatunki jak sci-fi czy fantasy nie są dla niego, bo większość produkcji z tych gatunków tak ma. Nie rozumiem też pewnych komentarzy z, których jasno wynika, że kobiety na siłę próbują się tym filmem dowartościować, że to po prostu feministyczna papka, niepotrzebna i tak dalej. Ale słuchajcie- kino jest dla wszystkich. Są filmy, które nam się nie podobają, a innym tak i odwrotnie. Czyżby to znaczyło, że role kobiece to najlepsze w tych romansidłach gdzie kobieta czeka na wybawcę-księcia? Czy tylko mężczyźni chcą oglądać nawala*ki i aby w tych filmach koksami byli jedynie mężczyźni? Dajcie ludziom oglądać co chcą, a nie mówić, że film niepotrzebny. Ja na przykład jestem kobietą, która za romansami nie przepada i woli mocniejsze, "męskie kino" no taki już mam gust. Nie przeszkadza mi koks mężczyzna, ale uwielbiam też koks kobiety. Jeśli film nie podoba się facetom- okej, prawo do zdania jest, można wyłączyć tv lub wyjść z kina. Ale po co ujmować filmowi bo nam się nie podobał, ale inni chcą go oglądać. Dobrze, że powstają silne kobiece postaci, a nie tylko damy w opałach. To takie moje spostrzeżenia po przeczytaniu komentarzy na forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones