PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 64 038
ocen
5,9 10 1 64038
5,3 49
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Poważnie. Nie lubię głupiej rozrywki, ale czasami - z nudów - oglądam różne filmy. W 90% przypadków sukcesem jest jeśli dobrnę do finału, zwykle kończę po pół godzinie. Ten film obejrzałem z przyjemnością. Okay, to nie jest mistrzostwo świata, ale jest zabawny i fajnie zrealizowany. Harley ma potencjał i naprawdę dobrze działa, że nawet na chwilę nie pojawiają się tutaj ani batman ani joker. Jak dla mnie to optymalne kino superbohaterskie, bo bez superbohaterów.

Dystans trochę jak w Deadpoolu, choć powiedzmy, że szczebel słabiej to wyszło. Moim zdaniem jest to autoironiczne i jak napisałem: samoświadome. A scenariusz - choć niezbyt ambitny - jest i tak spójniejszy niż w wielu filmach które tutaj ocenia się na 9. Jak na film, który ma zaoferować prostą, wręcz głupią rozrywkę, to jest to bardzo dobry film i w swojej kategorii powinien być doceniony. Lepszy niż pierwszy Suicide Squad, nie wiem czy lepszy/gorszy od drugiego ;-P. Z pewnością lepszy od połowy Marveli... prawdę mówiąc film idealny to byłby taki, w którym Harley bierze bejsbola i rozwala to całe towarzycho w rajtuzach i trykocikach. To bym obejrzał ;-).

Ludzie - naprawdę dostrzegacie wartości w klepanych na sztancy kolejnych klonikach marvelowskich a tutaj wielce was oburza, że nie ma głębszej treści i społecznego przekazu? No proszę, czilaut!

ocenił(a) film na 6
failsafe

Nie ma Jokera i Batmana.

ocenił(a) film na 8
Smok_Eustachy

uwzględniając całokształt universum... ten brak wychodzi filmowi na plus ;-)

ocenił(a) film na 6
failsafe

100% zgody. Szukałem głupawki dla zupełnego relaksu, a film okazał się ciekawszy, lepiej zagrany (choć bez szału) i zabawniejszy, niż większość topowych akcyjniaków. Ma kupę niedociągnięć, jednak mimo to ogląda się go bardzo przyjemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones