PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582777}

Ptakodemia 2

Birdemic II: The Resurrection
1,9 1 314
ocen
1,9 10 1 1314
Ptakodemia 2
powrót do forum filmu Ptakodemia 2

Słowa tego nie opiszą

ocenił(a) film na 1

Pierwsza cześć w stosunku do drugiej TO JEST NIC. Nie będę opisywał nawet co się w tym filmie dzieje bo absolutnie nikt mi nie uwierzy. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. :)

ocenił(a) film na 2
nyggy

Tylko powiedz GDZIE ?

ocenił(a) film na 1
Bezi1797

Torrenty...

ocenił(a) film na 2
maciekges

Zgłaszam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
maciekges

To jeszcze poczekasz. Czas pobiegać, ciekawe czy uda mi się dobiec do odlewni chociaż.

ocenił(a) film na 1
conti01

Ja ostatnio byłem pobiegać. Dobiegłem do cmentarza Świętego Rocha i poszedłem pieszo w aleje. Mi się samemu nigdy nie chce. Tak samo jadąc samemu nigdy nie dam rady popieprzać tak szybko i tak długo, jak na zawodach.

ocenił(a) film na 2
maciekges

Typowe.

ocenił(a) film na 1
conti01

I biegałeś?

ocenił(a) film na 1
nyggy

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILERSPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILERSPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER meduza, pani pływająca w oceanie/morzu, czerwony deszcz, ptaki, pożar z dymem - mnóstwo akcji i efektów specjalnych! Do tego dochodzą zombiaki LOL i dwaj jaskiniowcy bez powodu atakujący ludzi na ulicy xD Oj dzieje się dzieje ;) KONIEC SPOILERU KONIEC SPOILERU KONIEC SPOILERU KONIEC SPOILERU KONIEC SPOILERU KONIEC SPOILERU KONIEC SPOILERU KONIEC SPOILERU

Dexterka_Morgan

Zapowiada się naprawdę emocjonujące kino klasy Z

ocenił(a) film na 2
ImH8er

Przygotuj się na najlepszy montaż w historii kina.

ocenił(a) film na 1
conti01

E tam! Jedynka miała lepszy montaż.

ocenił(a) film na 2
maciekges

Nadal uważam, że ocena 1 jest krzywdząca dla obu części.

ocenił(a) film na 1
conti01

Nadal uważam, że Twoja ocena dla Opony i Lebowskiego jest za niska. Spuściłbyś za to SP i Wanted.

ocenił(a) film na 2
maciekges

Opona to szmira, Lebowski to kpina. Tyle.

ocenił(a) film na 2
conti01

Obniżyłem SP o 1 za silenie się na filozofię.

ocenił(a) film na 1
conti01

Chociaż tyle.
Dobra. Koniec z tym. Czas na normalny film.

ocenił(a) film na 2
maciekges

Lebowskiemu też.

ocenił(a) film na 1
conti01

Sam pieprzyłeś cały czas, że kusi Cię dać znowu 7. A teraz zmieniasz na 5? To trolling, manipulacja oceną i łamanie regulaminu! IDEM DO EMKI! EMKA CIĘ DOJEDZIE! :-D

ocenił(a) film na 2
maciekges

Typowe. Oczywiście napisałem ci tam dlaczego obniżyłem, a nie podwyższyłem ocenę. Niestety to zbyt wymagające zadanie dla twojego małego móżdżku. HA! JA PIERWSZY PÓJDĘ!

ocenił(a) film na 2
conti01

BĘDZIESZ MIAŁ PRZEWALONE!

ocenił(a) film na 2
conti01

PRZEWALONE!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
conti01

Czy twoj kolega szanowny w końcu skończy z tą obsesją na moim punkcie ? czy to sie będzie tak toczyło jak brazylijskim tasiemcu ?

ocenił(a) film na 1

To nie obsesja. To zwykłe żarciki. -,-

użytkownik usunięty
maciekges

to już nie pierwsze tego typu twoje wyskoki, ja nie wiem, może ołtarz sobie jakiś ze mną zrób jeszcze, pal świeczki przed powiększonym moim awatarem, rób wszystko co chcesz, ale nie zaśmiecaj w tak głupi sposób tematów, bo to naprawdę żałosne.

ocenił(a) film na 1

Już tak mam. W pokoju i w salonie.
Poza tym nasze szprzeczki i wojny zaczęły się właśnie od tego, że to Ty zaśmiecałaś jakiś temat rozmówkami o kotach.
Widzisz Drzyzgę w moim oku...

użytkownik usunięty
maciekges

Nie nasze, ja za tobą nie łażę po tematach i cię nie obrażam, ja cie nie spraszam na innych portalach społecznościowych, ja nie zaśmiecam innych tematow wypisujac gdzies tam twoj nick.

Ogarnij się.

ocenił(a) film na 1

Ja za Tobą nia chodzę. Od dłuższego już czasu nie wypowiadam się w tematach w których Ty się wypowiadasz.
Z tego co widzę to Ty pierwsza napisałaś wczoraj i dzisiaj.
Spokojnie.
Koniec.

użytkownik usunięty
maciekges

Nie, juz ja widzialam jakimi epitetami mnie określałeś za moim plecami na Inne, ze juz nie wspomne o twoim wejściu na moj temat na Igrzyskach śmierci.

Weszłam tu bo widzę, swoj nick w co którymś poście twoim, co jest żenujące, a na twoj temnat na portalfilmweb odpowiedziałam, po pisałeś po prostu głupoty

Finito.

ocenił(a) film na 1
maciekges

LOL.

ocenił(a) film na 1
Dexterka_Morgan

Nie offtopuj! Zgłoszę Cię do EMKI!
:P

użytkownik usunięty
maciekges

Wiesz co najlepiej sam się zgłoś do jakiegoś psychologa.

ocenił(a) film na 1

Mam nowe tabletki.

użytkownik usunięty
maciekges

widocznie nie działają.

ocenił(a) film na 1

Pójdę po mocniejsze.

użytkownik usunięty
maciekges

lepiej : powiedz doktorowi, że tabletki nie działają i muszą cię zamknąć, bez możliwości dośtepu do neta.

ocenił(a) film na 1

Dali mi internet za dobre sprawowanie.

ocenił(a) film na 1
Dexterka_Morgan

SPOILER SPOILER SPOILER!

Zauważ, że wszyscy zombie zostali pochowani w t-shirtach i koszulach flanelowych.
Ale najlepsza była karetka, aż powtórzyłem sobie jej odjazd kilka razy. :D

KONIEC SPOILERU!

Kung_Fu_Master

Gdzie mogę to obejrzeć? :((

ocenił(a) film na 1
ImH8er

Torrenty.

ocenił(a) film na 1
Dexterka_Morgan

Zgłaszam Emce!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Dexterka_Morgan

Przykro mi... Przegięła Pani pałę oferując nielegalne źródła na portalu.

ocenił(a) film na 1
maciekges

Ale... ale... już wiem! To dzięki mnie obejrzałeś Birdemic! Powinieneś być mi wdzięczny i lojalny! Zatem proszę, łaskawego Pana, o danie mi szansy.

ocenił(a) film na 1
Dexterka_Morgan

Proszę Pani, proszę Pani... Toż to łapówkarstwo.

ocenił(a) film na 1
maciekges

Ja bym to nazwała sprawiedliwością.

ocenił(a) film na 1
Dexterka_Morgan

Jeszcze ma Pani tutaj konto?

ocenił(a) film na 1
maciekges

Jeśli moje poleci to twoje także! Nie zapominaj o tym, że mam twoje privy, w których pisałeś, że brandzlujesz się do fotek Emki, pomimo tego, że uważasz ją za pustą blondynę. Wydam ten priv i tym podobne Emce i zemsta będzie słodka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones