PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 666
ocen
7,6 10 1 26666
7,0 11
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

Film jest trudny

ocenił(a) film na 7

A ostatnia scena oraz "Dlaczego nic nie powiedziałes?" "Bo nie miałem nic do powiedzenia" są dobijające

ocenił(a) film na 8
goandrewgo_

Jest trudny, momentami dobijający jak to ująłeś, to prawda, ale mi się podobał. Szkoda tylko że tak późno leciał w TV:( Fakt jest taki, że często dobre i wartościowe filmy niestety emitują po północy. Z chęcią przeczytałabym książkę. Pozdrowienia

Nso__ci

Ile razy ogladam "Ptaska" tyle razy podnosi mnie na duchu. Uważam, ze to wspanialy film, o wpanialym marzeniu i wspanialej przyjani... czyz to nie wspaniale?? :PPP Konie z tą wspanialoscia!!!!!!!! Moim zdaniem film wcale nie jest trudny w odbiorze... nie ma w nim nic skomplikowanego...a wlasnie ostatnia scena jest najlepsiejsza :)... bo czlowiek spodziewa sie niewiadomo czego a czasami w prostocie sila... POZDRAWIAM wszystkie Ptaśki ;))

ocenił(a) film na 7
Pieczka

Dla mnie 8/10, dobijająca znaczy swietna...........

ocenił(a) film na 9
goandrewgo_

jedyne czego nie rozumiem: w jaki sposob was to dobija? a dobijajaca nie znaczy wcale swietna.

ocenił(a) film na 7
Boskigrom

Po prostu koncówka z tym skokiem ptaska jest inna niz cały film ,mozna sie za łeb złapac. Ale mi sie bardzo podobała

ocenił(a) film na 7
goandrewgo_

końcówka znaczyła to że ptasiek nie był chory psychicznie,nie rozumiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones