PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 348
ocen
7,0 10 1 44348
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Nuuuda

ocenił(a) film na 4

Tylko patrzyłam kiedy ten film się skończy,dłużył się niesamowicie. I 14latka niby 'taka mądra' i silna, dała radę dorosłego mężczyznę powiesić na sznurku i postawić na krzesło...haha...bez żadnych dowodów wymierza 'sprawiedliwość'. Dziwnie to zabrzmi, ale kibicowałam temu pedofilowi, bo ona zwyczajnie mnie nudziła i denerwowała. Ok, on był winny , jednak to sprawa policji, sądu, a nie jakiejś ''psychicznej'' nastolatki.

ocenił(a) film na 8
izus2302

nic dziwnego skoro oceniasz Shrek na 10/10

ocenił(a) film na 4
mckk

co ma do tego, ocenianie moje innych filmów? do każdego filmu podchodzę inaczej, a już napewno nie porównuje komedi animowanej do thrilleru. chociaż akurat ta bajka jest lepsza niż ten film.

ocenił(a) film na 8
izus2302

skoro uwazasz, ze ta bajka jest lepsza niz ten film to niepowinnas oceniac filmow tylko bajki ;)

ocenił(a) film na 4
mckk

bedę oceniać i to i to :)

ocenił(a) film na 5
mckk

hahahha ;d

mckk

uważam, ze można oceniać co się chce. dobrze jest mieć jednak jakieś rozeznanie/porównanie w gatunku. uważam, że shrek na pewno jest wyżej w kategorii animowanej komedii niż Pułapka w thillerach. fabuła baaaaaardzo przewidywalna i film lekko nudnawy. Jednak bardzo lubię Ellen Page i w tej roli nie zeszła poniżej swojego bardzo fajnego poziomu. dlatego film zobaczyć warto.

izus2302

hej ludziska nie odskakujcie od tematu gdyż tutaj mamy film Pułapka,a nie Shreka.A zresztą każdy film jest inny tutaj mamy dramat,a w Shreku jest komedia więc oba filmy nie są jednakowe i są różnie oceniane przez ludzi.

Tomasz_U22

A może by tak nie spojlerować bez ostrzeżenia?

izus2302

moglabyś nie spojlerować? żałosne. Najpierw ostrzeżenie, że spojler, potem się wypowiadaj...

ocenił(a) film na 4
mandaryyynka

Zapomniałam, a i tak nie jest to az tak tragiczny spoiler (właściwie tylko jedna scena, która nei jest aż taka istotna). Sorki.

Ale ty też byś mogła zauważyć, że już podobny komentarz do twojego był, więc się powtarzasz....

izus2302

Nie ma za co, stało się.
Ok - powtarzam - ale zanim się zorientowałam, że jest, już wysłałam swój. i nie chciało mi sie edytować.
Poza tym zawsze moge wyrażać swoje zdanie, nawet jeśli jest podobne bądź identyczne z opinią przedmówcy...

Spojler nie jest może tragiczny, ale przez niego cały film, który przed chwilą oglądałam, myslałam o powieszeniu i w końcu nie zaskoczyłam sie tym, że ona ma nad nim władzę.Musiałaś umieścić wpis o tym, ze tak będzie? "tylko" mały spojlerek, a psuje całą zabawę. na przyszłośc uważaj.
Aha - co do filmu - też kibicowałam pedofilowi, jak to powiedziałaś.

ocenił(a) film na 4
mandaryyynka

No to sorki jeszcze raz , bede uważać na przyszłość. A ogólnie film jak się podobał? Na ile oceniłaś?

izus2302

Dałam 7, ponieważ lubię "zagadkowe" kino psychologiczne. Cały film jest jedną wielką niewiadomą, nie wiemy kim była dziewczynka, czy Jeff w rzeczywistości był tak brutalnym pedofilem, za jakiego go miała...
To jest w nim (filmie) fajne, ale rzeczywiście - przez pierwsza połowę się dłuży. Potem tylko miałam nadzieję, że nie uda jej się zmusić go do samobójstwa:) Na koniec czekałam zniecierpliwiona i zaciekawiona. Myślałam, że jej się uda go samej powiesić, ale zszokowała mnie końcówka.
A Tobie widzę nie podpasował?
Co do Shreka - tez uważam, że to lepszy film, mimo że kategorie są diametralnie różne, w swej kategorii Shrek jest lepszy niż Pułapka w swej. Tak uważam.

ocenił(a) film na 4
mandaryyynka

No mi jakoś właśnie nie podpasował, mimo, że też lubię psychologiczne filmy i thrillery. Po prostu po opisie filmu, nastawiłam się chyba na coś innego jednak, myślałam, że będzie więcej ''akcji'' i jeszcze ta dziewczyna tak jakoś mnie denerwowała.

ocenił(a) film na 8
mandaryyynka

Wybaczcie, ale nie rozumiem zwrotu "kibicowałam pedofilowi". Już abstrahując od fabuły :P

izus2302

Popieram. Spodziewałam się naprawdę dobrego kina, ale niestety trochę się zawiodłam.

użytkownik usunięty
izus2302

Ja pier... ale nuda... :/

ocenił(a) film na 7
izus2302

może jeszcze dokładniej opiszesz końcówkę filmu tym którzy go nie widzieli?Żenada!

ocenił(a) film na 4
pskwarek

to nie była końcówka filmu. z resztą już przeprosiłam za 'mini spoiler' , o którym nie poinformowałam w tytule, więc nie musisz się powtarzać.

ocenił(a) film na 7
izus2302

skoro przeprosiłeś za "mini spoiler", to ja też przepraszam za "żenadę" , ale nie czytałam dalszych komentarzy.

ocenił(a) film na 1
izus2302

Popieram. Nuda jak nic. Normalnie to by już nie jeden raz dostała po łbie gówniara... Gość natomiast kompletnie bez wyobraźni. Modliłem się o koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones