PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796700}

Pułapka

Bullet Head
4,9 3 937
ocen
4,9 10 1 3937
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

...niech przestaną. Film, pomijając scenariusz, który jest denny do maksimum możliwości jest ciekawie nakręcony, ale nawet taka obsada nie ratuje pomysłu reżysera. Jeśli ktoś napisze mi, że go nie zrozumiałem to powiem mu, żeby się rozpędził i mocno uderzył w ścianę, bo nawet przez chwilę nie ma tam nic sensownego... Jeszcze te historie przeszłości w wykonaniu głównych bohaterów. Nie widziałem nigdzie większego zbioru absurdów jak w tym filmie, aż wstyd mi za Adriena i Johna, bo Banderas już dawno się stoczył.. Nie polecam ogólnie ;).

Loczek3545

Rozpędziłem się i uderzyłem w ścianę...twojej arogancji. Bo niewiele pojąłeś z tego filmu skoro piszesz to co piszesz. Scenariusz bynajmniej nie denny (choć ma pewne braki) wciąga niejako mimowolnie. Opowieści głównych bohaterów (historie ex difinitione zawsze dotyczą przeszłości drogi kolego) są ciekawe i nadają postaciom indywidualizm. Owszem, nie brak w filmie absurdów, ale one są do strawienia. Generalnie nie jest to jakieś wielkie dzieło, ale przyzwoite kino, które właściwie trudno zdefiniować, bo są i elementy thrillera, momentami horroru, studium psychologicznego i oczywiście kina akcji. Aktorzy choć się nie wysilają przesadnie (zwłaszcza Malkovich) grają przyzwoicie. Nawet Banderas ;)

ocenił(a) film na 3
donmarco_filmweb

"Choć ma pewne braki", "nie brak w filmie absurdów" wyszło na to, że w zasadzie podzielasz moje zdanie o tym filmie tylko z niezrozumiałych dla mnie powodów, próbujesz na siłę doszukiwać się sensu... W każdym zdaniu podzielasz moją opinie swoimi nawiasami, a to mnie nazywasz arogantem.

Loczek3545

Nie wiem skąd pomysł, że się z Tobą zgadzam. Nie, nie zgadzam się z Twoją opinią o tym filmie. i wyraziłem to dobitnie. Wyciąganie z kontekstu zwrotów z mojego komentarza ani na jotę tego nie zmienia. Arogantem nazywam Cię zaś dlatego, że w swoim komentarzu ewentualne inne opinie klasyfikujesz od razu jako absurdalne (to "Jeśli ktoś napisze mi, że go nie zrozumiałem to powiem mu, żeby się rozpędził i mocno uderzył w ścianę"). Tylko tyle. Oczywiście nie odmawiam Ci Twojego świętego prawa do krańcowo różnej opinii. Przyjmij do wiadomości jednak inne, w tym moją, że nie pojąłeś do końca zamysłu twórców.

ocenił(a) film na 3
donmarco_filmweb

Film jest słaby i tyle, nie ma w nim ukrytych treści a jeśli ktoś uważa inaczej to sam się ich doszukuje, wymyśla xd Oczywiście to tylko moje zdanie, nie zamierzam cie tu obrażać czy coś :)

ocenił(a) film na 6
Loczek3545

Nie stękaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones