PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 673 782
oceny
8,3 10 1 673782
9,2 56
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

Znacie bardziej przecenione produkcje?

PalmerChili

Incepcja i Podziemny Krąg :(

ocenił(a) film na 6
Ponurge

Zgadzam się w 100% :)

ocenił(a) film na 7
Ponurge

prędzej Nietykalni i Dzień świra

ocenił(a) film na 10
Ponurge

tak, Titanic i Ojciec Chrzestny

euremail

skazani na shawshank i kac wawa

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

titanic

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Z takich najbardziej rzucajacych sie w oczy: Einkalíf, Ikíngut, Dni kina, Magnús, Światła o zmierzchu, Dom Niny, Villiljós, Noi Albinoi.

ocenił(a) film na 6
celebes

Ocena filmów, których się na oczy nie widziało. Godne typowego Janusza oceniającego Pulp Fiction na 10. Jako kinomaniak filantrop jestem załamany tym co prezentuje sobą dzisiejsza młodzież.

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Wszystkie filmy ,których nikt nie ogląda. A które ty masz ocenione na 10.

ocenił(a) film na 6
vodka85

Bardzo mi przykro, że nikt w Twojej piaskownicy nie ogląda ambitnego kina.

PalmerChili

"Bardzo mi przykro, że nikt w Twojej piaskownicy nie ogląda ambitnego kina."

Nieznane nie równa się z miejsca ambitne. Nie pojmujesz definicji.


Ode mnie:

Gwiezdne Wojny, Nietykalni (2011), plus wszystkie "Zmierzch" i każdy film z Jennifer Lawrence w głównej roli.

użytkownik usunięty
PalmerChili

LOOOOOL, "ambitne kino". :D:D:D

To nie wina Pulp Fiction, kto go ogląda. :)

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Co oni mogą wiedzieć o ambitnym kinie jak np "Boa kontra pyton"

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

Hehehe ... Nice one :)

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Wow fajnie, że się objawiłeś Mesjaszu filmweba.....

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Kinomaniak filantrop który daje 8 Meridzie Walecznej i 6 Pulp Fiction. Wez rozbieg i pier...j barana w sciane ;p

ocenił(a) film na 6
Thompston

ale widziałeś w życiu inny film niż średniak Quentina? Czy jesteś jednym z tych samozwańczych znawców dla których Tarantino to dobry reżyser? :)

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Nie wiem , widziałem ich przeszło tysiąc, więc jakieś tam porównanie mam. Jestem jednych z tych samozwańczych znawców, do których należą najlepsi krytycy filmowi świata, więc ujmy mi to nie przynosi. Nie lubię wszystkich filmów Quentina, niektóre wręcz uważam za gnioty, ale kilka filmów ma naprawdę wybitnych , w tym ten. Trzeba po prostu zrozumieć i poczuć jego koncepcje. Nie każdemu to odpowiada ja to rozumiem i szanuje , ale jeśli sam się przedstawiasz jako kinomaniak filantrop i oceniasz przeciętną animowaną bajkę( nie była jakaś zła , ale typowa sztampowa opowieść dla dorastających dzieci, w szczególności dziewczynek) na 8 ,a film który abstrahując od tego że dla milionów ludzi jest kultowy to dostał Oscara za najlepszy scenariusz, w czasach gdy Oscary miały jakieś tam poważanie , a co ważniejsze dostał chyba najbardziej prestiżową pod kątem jakości filmu Złotą Palmę , oceniasz na 6, to wybacz ale śmiem podważać Twoje kompetencje.

ocenił(a) film na 10
celebes

osobiście muszę przyznać że noi albioni jest fenomenalne, ale pulp fiction na pewno nie jest "overrated", trzeba po prostu lubić tę konwencję filmu proponowaną w filmach tarantino. filmy takie jak pulp fiction są sztuką przez duże S i zasługują na 10/10 bo są kamieniami milowymi w historii kina, nie będę tutaj pisał epopei na ten tamat, bo już ich mnóstwo powstało, nie zabraniam oceniania pulp fiction wg swojego gustu, przynajmniej nie jest tego rodzaju trollem jak Ci którzy oceniają na 1/10 ale nazywanie januszami ludzi którzy uważają ten film za arcydzieło i nie dostrzeganie podstaw do takiej oceny jest śmieszne jeśli uważasz się za kinomaniaka

ocenił(a) film na 10
celebes

heh

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Titanic, Nietykalni, Zielona Mila, Chłopiec W Pasiastej Piżamie
.

PalmerChili

Szeregowiec Ryan

PalmerChili

Jakiś konkretny argument za taką tezą? Bo ja też mogę powiedzieć, że wszystkie filmy które oceniasz na 10 to dno...

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Scarface

ocenił(a) film na 10
kaioken26

Tak ! Nareszcie ktoś podziela moje zdanie .

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

W jaki sposób przeceniony ? Właśnie jeden z bardziej nie docenianych . Wszedłem na twój profil i nie będę się wypowiadać o filmach skandynawskich ocenionych przez cb na 10 ,bo ich nie oglądałem ,ale np. widziałem jak wysoko oceniłeś "kod da vinci" i nie uważam że zasługuję na taką ocenę , dla mnie góra 5/10 , to samo z "Listą Schindlera" ,ale to pewnie kwestia gustu , więc oceniaj jak chcesz, ale komentarz w którym obrażasz ten film zostaw dla siebie bo nikt nie chce go czytać pod tak wybitnym filmem.

PalmerChili

twoja stara jest overrated

ocenił(a) film na 6
Gordon_Neo

bystro się zrobiło :)

PalmerChili

założyciel tematu inteligencją nie błyszczy, więc trzeba się dostosować do jego niskiego poziomu :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 3
PalmerChili

Będzie ciężko, ale może coś by się znalazło...

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Skazani na Shawshank
Zielona mila

ocenił(a) film na 6
abc2343

Bardziej overrated niż Pulp Fiction? Kpisz? :)

ocenił(a) film na 10
PalmerChili

Kocham Pulp fiction, wspaniały klimat, a co do przecenionych filmów i mówmy do cholery po polsku, to moim znienawidzonym filmem jest Incepcja, której szczerze nie cierpię, do której obejrzenia zmuszałem się 3 razy i nigdy jej nie skończyłem. Tak durnego, pełnego nieścisłości i błędów logicznych gniota (za taką kasę 160 000 000 $) nie było w historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones