PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10770}

Punisher

The Punisher
6,7 12 502
oceny
6,7 10 1 12502
5,8 6
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Reszta to jakas kpina, ale czekam na kolejne propozycje slyszalem ze Hardy ma zagrac kolejnego jak dla mnie spoko tylko by rezyser dobry sie trafil bo ostatnio punisher ma pecha.

użytkownik usunięty
lsd909

Gucio prawda, bo nawet czaszki na ubraniu nie było : )

ocenił(a) film na 10

Nie musi miec czachy by byc kozakiem, x-meni tez nie maja kostiumow, i nikt nie marudzi, a ja chcialbym zobaczyc wkoncu zolto niebieskie stroje w filmie przepelnionym brutalnoscia jak w Loganie. Ps. Uwazam ze Logan i Deadpool to jedyne udane produkcjie o X-menach reszta ssie pale i nie chodzi tu o stroje czy ich brak tylko o calokrztalt tych filmow nie bylem fanem filmow Singera od poczatku. Czekam na reboot a oni wciaz cisna kolejne czesci. Bylem tylko na pierwszej w kinie reszte sciagnolem z neta nie bede im kabzy nabijal.

ocenił(a) film na 4
lsd909

Naprawdę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
lsd909

Pełna zgoda. Dolph pasował tu idealnie. Z twarzy, spojrzenia, wyglądał wręcz na chorego. Idealny. Pip...waty Thomas Jane czy zatwardziały Ray Stevenson niestety nie dali rady. Z Jane'em przesadzili z miękkością, bo to flak, a nie Punisher. A Stevenson to znowuż maszyna do zabijania, koleś który ołówkiem (czy jakimś tam patykiem) nastawia sobie złamany nos i nawet łezka z oka nie pójdzie (proponuję wyrwać sobie choćby włos z nosa, nie ma bata, żeby łza nie popłynęła :)). Czyli poszło w drugą stronę. Wyglądał świetnie, ale nie kupiłem jego charakteru Pogromcy. Nie był dla mnie wiarygodny.

Mimo upływu lat Lundgren to wciąż świetny Punisher. I myślę, że nawet gdyby ktoś w końcu upichcił coś zjadliwego, z odpowiednim aktorem, odpowiednim scenariuszem to do Pogromcy z 1989 spokojnie można wracać.

JFR

Prawdopodobnie będzie serial, bo Bernthal stworzył świetną kreację Punishera w 2 sezonie Daredevila i bardzo dobrze został odebrany przez fanów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
lsd909

Witam oby kolego bo potencjał czachy jest ogromny tez widziałem wszystkie części i naprawdę ta z 89 najlepsza i dalej trzyma poziom a postać niestety niedoceniona a szkoda a tom hardy dałby radę czekam z niecierpliwością plus odpowiedni reżyser

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
lsd909

Może i jest kilka niedociągnięć ale klimat dotąd nieosiągalny dla żadnej powstałej wersji a charakteryzacja gł.bohatera to totalne odwzorowanie z komiksu.

thomass48

Mi jednak zabrakło jego czachy - Po drugie niestety niektóre sceny wywołują obecnie uśmiech na twarzy ;)

ocenił(a) film na 10
thomass48

Właśnie leciał w tv. Kurde jaki ten film jest dobry. Odrazu chce się Obejrzec Robocopa i Darkmana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones