PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10770}

Punisher

The Punisher
6,7 12 502
oceny
6,7 10 1 12502
5,8 6
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Moze i Lundgren jako PUNISHER byl troche dretwy i drewniany ale film posiada mroczny swietny
klimat co rekompensuje wszystkie minusy tego dziela... Z czacha na klacie czy bez czachy ten
PUNISHER najbardziej ma komiksowy klimat...

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

Zaryzykuję stwierdzeniem, że ta drętwość Lundgrena nawet wyszła na plus Punisherowi, ponieważ ta zimna twarz Dolpha i chłodne spojrzenie, dodawały jego postaci-mściciela tego, swojego uroku.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Zgadzam się. Kamienność i pozorna sztuczność gry aktorskiej świetnie oddaje charakter Punishera. + genialny głos Lundgrena.. Klimat ma, pomimo upływu czasu.

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

Szkoda że film jest mało komiksowy ....

ocenił(a) film na 8
bradock

W tamtych czasach malo sie robilo typowo komiksowych filmow... Wyjatkiem byl Burtonowski BATMAN z konca lat 80tych. Ciekawe czy wogle powstanie jakas nowa wersja PUNISHERA bo jak narazie ostatnie 2 czesci poniosly klape

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

Chyba już nie .Mi najbardziej podobała się ta z 2004 roku z Thomasem Jane i Johnem Travoltą ,Potem ta Lundgrenowska ,i na końcu :The Punisher :War żone .W sumie wszystkie te 3 lubię bardzo ale każda jest jakgdyby inna .

ocenił(a) film na 8
bradock

Mi osobiscie by podobal sie PUNISHER z Jane i Travolta gdyby nie spieprzyli scenariusza ktory na maxa odbiegal od komiksowego swiata. W PUNISHERZE z Lundgrenem podobal mi sie mroczny klimat to tez ze wiele akcji dzialo sie po zmroku a sam Frank Castle jezdzil na motorze i tak jak we wielu komiksach zyl jak outsider z dala od tlumow i mial swoja baze gdzies w kanalach lub podziemiach... PUNISHER WAR ZONE podobal mi sie moze nie jakos super ale podobal mi sie mroczny klimat ala komiks a co wazne aktor grajacy nowego Punishera chyba najbardziej z calej trojki pasowal. Duzym plusem bylo tez to ze akcja stale po zmroku lub po ciemku sie dziala a F.Castle mial baze w podziemiach i caly arsenal broni. W wersji z T.Jane zrobili z FRANKA kolesia co sobie mieszka w jakism hotelu lazi sobie wsrod ludzi a calosc akcji praktycznie w dzien sie dziala. Szkoda ze tak pogmatwali bo mogl byc super film... PS.A WIDZIALES TEN FILMIK 10 MINUTOWY Z T.JANE JAK PUNISHER POSZEDL DO PRALNI I POD PRALNIA DOCHODZI DO MASAKRY??? Odp

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

Nie widziałem tego filmiku pod pralnią ? A to jest jakaś scena wycieta z filmu ?

ocenił(a) film na 8
bradock

NIE! TO ZUPELNIE COS INNEGO I NIE ZWIAZANEGO Z RESZTA... Zaakceptuj moje zaproszenie to ci wysle tam ten link z filmem bo tu mi linki odzuca

ocenił(a) film na 8
bradock

Jak wrazenia po RZEZNI PUNISHERA POD PRALNIA???

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

chwila : kolejni kandydaci to Jim Caviezel i Gerard Buttler

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

ta z Lundgrenem byla bardzo dobra ,pomimo braku czachy , fajnie ze pokazali jego wytrzymalosc na tortury , i te resztki czlowieczenstwa ,jego pyskatosc ,nienawisc , ukrycie w miejscu gdzie nikt sie nie pojawia
Thomas Jane: gdyby nie ta kryjówka film bylby idealny , no i troche wiecej brutalnosci by sie przydalo
Ray Stevenson : fizycznie doskonaly Punisher ( najbardziej podobny i taki barczysty ) strój odzwierciedlony ,brutalnosc w 100% ,walki tez niesamowite

mój kolejny Kandydat : Ray Stevenson albo Gerard Butler

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Ziomus ale RAY STEVENSON wlasnie gral juz PUNISHERA w TROJCE i jak narazie nie ma wzmianek o tym aby zabierali sie za kontynuacje. TROJKA poniosla finansowa klape DWOJKA tez niewiele zarobila wiec sam widzisz ze nikt niechce sie za to zabrac. Gdyby jakis PUNISHER zarobil ponad 300 mln.dolarow to pewnie by kusilo do kontynuacji ale jak narazie jest lipa... Mysle ze to nie wina aktorow ze obie ostatnie czesci kiepsko zarobily. Wina w duzej mierze lezy po stronie scenarzystow bo poziom glupoty jaki zaserwowali szczegolnie w DWOJCE wola o pomste do nieba. MARZE O TAKIM NA MAKSA KOMIKSOWYM PUNISCHERZE GDZIE BEDZIE WIELE WATKOW I SCEN ZYWCEM WYJETYCH Z NAJLEPSZYCH KOMIKSOW.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

za rezyserie powinien sie wziasc Christopher Nolan a moi kandydaci to gerard butler oraz jim cavieziel

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Jeśli chcecie filmu w bardziej komiksowej konwencji,to dobrym pomysłem byłby np. wspólny występ Punishera i Ghost Ridera,wszak w komiksach obaj bohaterowie spotykali się nie raz.Dobór obsady pozostaje kwestią otwartą.
Innym pomysłem może być np. film,w którym czarnym charakterem byłby gość zwany Bushwalker.W komiksie to był najemnik,który został wyposażony w cybernetyczne bioniczne ramię,które mogło się przeobrażać w każdy rodzaj broni palnej.Tak jak wyżej,dobór aktorów jest kwestią otwartą,ale np. zgodnie z tym,co widziałem na jednej stronie,w roli Bushwalkera widziano by Lundgrena,nawet pasuje.
http://media.comicbookmovie.com/images/users/uploads/20928/Dolph-Lundgren-the-ex pendables-tile.jpg

ocenił(a) film na 8
mario_1981

Lundgren pasuje na Bushwackera ,może byłby najlepszym wyborem ,na necie widziałem tez opcje Lundgren jako Rosjanin ale to byłaby kicha;)
Fajnym przeciwnikiem byłby Kingpin albo Bullseye -u siebie na blogu mam fancast do Punishera - sprawdź moje typy

ocenił(a) film na 8
mario_1981

Punisher w duecie z Ghost Riderem to byłoby coś -rozwalili by razem system :D ,fajnie byłoby gdyby nasz pan z czachą spotkał się z daredevilem (oni się wielokrotnie również spotykali )

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Lepiej nie!!! PUNISHER plus GHOST RIDER zapewne z kat.wiekowa pg-13 rowna sie nominacja do zlotej maliny. Lepiej niech nie mieszaja tego uniwersum bo PUNISHER byl jest i bedzie samotnym mscicielem a ze bywaly komiksy gdzie PUNISHER walczyl z innymi superbohaterami to wiem doskonale( 8-) mialem w rekach kilka komiksow gdzie byl obok innej komiksowej postaci).Uwazam ze pomysl ten moze kiedys bywal wciskany w komiksy ale lepiej niech PUNISHER zostanie samotnym wilkiem.Takim BRONSONEM Z ZYCZENIA SMIERCI w swiecie komiksu.

punisher822_filmweb

To nie polecam oglądać Agentów TARCZY gdzie pojawiają się obaj ;)

punisher822_filmweb

Hmmmm..... Wszystkie filmy o punisherze bym interpretował tak.
z Lundgrenem? ok zajebisty klimat co na lata 80-te było prawie niemożliwe patrząc na kiczowatość tamtych czasów.
Z TJ? Ja bym to Prequelem nazwał bo jest tak łagodny że to aż boli. Przynajmniej na Thomasie fajnie koszulka leżała :).
z Ray'em? kontyuacja pierwszej wersji i najwierniej zrobiona pod komiks.

Ale wszyscy aktorzy którzy grali Franka pasują do tej roli ale jakby miało dojść do kolejnej części to wątpie żeby się któryś na to pisał :P
PS. Dirty Laundry było mega. Gdyby taki cały film z 2004 był to byłby hit.

ocenił(a) film na 8
patrykniedzialka

Fakt DIRTY LAUNDRY to bylo cos swietnego... Klimacik i jeszcze raz klimacik... Pewnie za kilka lat ktos zrobi nowa czesc PUNISHERA z zupelnie nowym aktorem. Pozyjemy zobaczymy aczkolwiek szybko sie to nie stanie poniewaz postac PUNISHERA jest mocno zakurzona i nie uznawana za kultowa bo nie ma supermocy jak inni... S am wiesz ze teraz w kinie kroluje masa efektow specjalnych i wybieraja filmy gdzie na maksa mozna to nawciskac...

punisher822_filmweb

Ale jego początki w Armii mogliby nakręcić, bo jak by nie było walczył w Wietnamie

ocenił(a) film na 8
patrykniedzialka

Dlatego mam nadzieje ze za kilka lat ktos wybierze najciekawsze komiksy o losach FRANKA CASTLE i napisze scenariusz nie zapominajac o jego przeszlosci. Fani PUNISHERA wiedza ze FRANK byl kiedys w wojsku i tam tez szkolil sie w zabijaniu a trauma i pieklo jakie przezyl sprawilo ze zostal tym kim byl. Zamordowanie jego zony i dziecka spotegowalo tylko jego nienawisc robiac z niego samotnego MSCICIELA...

punisher822_filmweb

Punisherowcy łączmy się!
This is not vengeance. It's PUNISHMENT!

punisher822_filmweb

Musieliby zrobić film na podstawie komiksu Born Garth Ennisa i to byłby mega start.

bradock

Braku czaszki im nie wybaczę. W końcu Punisher to bohater komiksowy, a czaszka to jego znak i musi być.

ocenił(a) film na 10
granat5

Zgadza się .Ale i tak film fajny z Lundgrenem .A ja dziś obejrzę ,,Zimowego żołnierza ,,

ocenił(a) film na 7
granat5

Czytałem w jakimś artykule, że Punisher nie ma czaszki w tym filmie, bo Marvel sprzedał wytwórni tylko część praw do postaci, nie uwzględniając wizerunku. Jeśli to prawda, twórcom filmu należy się chyba rozgrzeszenie :)

ocenił(a) film na 10
Bernierdh

Może Twoja wypowiedź skończy wojnę o czachę.

punisher822_filmweb

To jest najlepszy Punisher jaski powstał, Dolphie is the best.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Właśnie Dolph jest jednym z największych plusów tego filmu - zimny jak głaz, bezwzględny i zupełnie obojętny na wszystko poza zemstą.

ocenił(a) film na 8
bokser_Ken_Wywietrznik

Jest to zaraz obok IVANA DRAGO jedna z najlepszych kreacji tego aktora. Jestem ciekaw czy kiedykolwiek sie doczekamy PUNISHERA z prawdziwego zdarzenia ktory bedzie mial w sobie polaczenie komiksu jak i stylowego kina akcji w klimacie lat 80tych. Takie typowe REVENGE MOVIE bez przesadyzmow i avengerowskich glupot i debilizmow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones