PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 738
ocen
6,6 10 1 55738
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

9/10

ocenił(a) film na 9

KULT - tylko dla wtejemniczonych. dla reszty 7/10. W kazdym razie warto zobaczyc.

ocenił(a) film na 10
endriu3

Popieram .Fajny komentarz .Za to 10/10

ocenił(a) film na 8
bradock

Wczoraj obejrzałam znowu ten film i podniosłam ocenę jednak.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Moim zdaniem każda wersja Punishera jest fajna i dobra ,a tą lubię najbardziej .Ma coś w sobie fajnego i klimatycznego

ocenił(a) film na 8
bradock

Każda wersja jest opowiedziana na swój własny, specyficzny sposób i to powoduje, że każda z nich jest interesująca oraz wciągająca. Jednak memu sercu jest najbliższy Punisher z 1989 roku.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Fani Lundgrena zawsze bedą mówić że ta jest najlepsza ,dla mnie ona jest na drugim miejscu .

ocenił(a) film na 8
bradock

Trafiłeś w sedno chyba ;-) Lundgren potrafi przyciągać, zwłaszcza kobiece spojrzenia ;-)

ocenił(a) film na 10
karoman4

Ja pamietam jak byłem małym dzieckiem ,no raczej nastolatkiem to poznałem Lundgrena w takich obrazach jak Rocky 4 i Uniwersalny Żołnierz. I muszę powiedzieć że na początku Dolph mnie przerażał ,był zimny ,ostry ,twardy ,złowrogi , ostry głos itp Na początku nie byłem na tak jeśli chodzi o Dolpha ,ale po jakimś czasie zobaczyłem z nim film ,,Ostry Poker w Małym Tokio ,, i bardzo polubiłem ten film jak i Dolpha .Potem zaczełem ogladać jego kolejne filmy ,zbierać o nim ciekawe artykuły prasowe ,plakaty itp

ocenił(a) film na 8
bradock

W sumie ,,Czerwony skorpion'' też ciekawie mu wyszedł.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Tak ale Mroczny Anioł jeszcze lepszy i ciekawszy .

ocenił(a) film na 8
bradock

Mroczny Aniol ciekawszy, bo pewnie wątek sci-fi był i dlatego tak. Akcja + sci-fi daje świetny film typu Terminator.
Czerwony skorpion to już taki w podobie wojennego filmu. Również świetny i wysoko oceniany przeze mnie. Nie ma to jak stare hiciory z vhs-ów. Takie nigdy się nie znudzą i zawsze bedą świetne.

użytkownik usunięty
bradock

Oglądałem wczoraj fakt świetny ten Punisher.

ocenił(a) film na 10

Wiedziałem że ci się spodoba ten film .Świetna produkcja pełna widowiskowej akcji ,świetnej gry aktorskiej i ciekawej fabuły .A także dużo ciekawych ,charakterstycznych ,charyzmatycznych postaci ,bohaterów itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones