PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 690
ocen
6,6 10 1 55690
5,1 8
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Farsa

ocenił(a) film na 1

Film widziałem lata temu w kinie i wywołał u mnie niesmak. Powodów jest kilka, w zasadzie 2. Pierwszy to źle dobrani aktorzy. W jaki sposób chuderlak Thomas Jane został Punisherem nie wiem, spasiony John Travolta nie budzi grozy a uśmiech politowania: "weź chłopie schudnij!" i wygląda tak jakby sam do końca nie wierzył w swoją postać więc jest obok filmu. Fabuła ? Koszmar. Mieć taki materiał jak Punisher Year One i nakręcić taki syf że Frank Castle to jakiś tam agent federalny to było bardzo słabe. Masakra rodziny bez emocji przedstawiona, postacie komediowe absolutnie nie pasują do świata The Punisher ale twórca uparł się by je tam wsadzić. Oczekiwałem filmu serio, plakat też obiecywał że to bedzie film serio, wyszło rzadkie guano dla nikogo. Odradzam, najgorsza ekranizacja komiksowa jaką widziałem nawet "Batman i Robin" mimo kiczowatości mają to coś czego "The Punisher" nie ma a więc świat przedstawiony, w miarę wiarygodnych bohaterów. Wciąż nie mogę uwierzyć że te wypociny klasy D, ktoś chce nazywać czymś udanym.

ocenił(a) film na 8
Bronson87

Thomas Jane- chuderlak?? polemizował bym, prawdziwa profanacja to Tobey Maguire jako spiderman

ocenił(a) film na 1
Bronson87

Film jest potworny, tragiczny, żenujący. Scenariusz pisał prawdopodobnie człowiek po lobotomii. Wymienię kilka scen, które najbardziej mnie roz******... zabolały. W ogóle co to wszystko ma być? Jakaś groteska rodem z najgorszych amerykańskich komedii pomieszana z filmem akcji, na to nałożony pseudo "mrok" okraszony klimatem gangsterskim. Oglądając to ścierwo miałem wrażenie, jakbym jadł koktajl z zepsutego loda z gumą do żucia, ogórkami kiszonymi i spleśniałym chlebem.

-Scena z palnikiem, lodem na patyku i smażeniem steka.
-Scena z gitarą... o.O
-Scena z mad max'owym samochodem, który nasz protagonista buduje przez kilkanaście dni, a rozpieprza go zaraz za pierwszym zakrętem (SIC!) w kolizji z jakimś losowym samochodem cywilnym. Nie można się było dłużej pobawić tą maszyną?
-Scena walki z ruskiem wyglądająca tak sztucznie, że najgorsze, najbardziej wyreżyserowane "walki" wrestlingu amerykańskiego wyglądają przy tym jak najambitniejsze MMA.
-Wisienką na tym gównianym torcie jest scena gdzie na balkonie podchodzi do Travolty jego żona i mówi lubieżnym głosem:
-Miałeś pomścić naszego syna mmmm, mruczy...
-...
- I zrobiłeś to (dalej lubieżnym głosem)
Rozbiera się, idą się jeb**
CO TO KVRWA MIAŁO BYĆ???

Kto napisał ten scenariusz, dlaczego Travolta zagrał w takim gniocie? Może Polacy powinni spróbować zatrudnić Hopkinsa do Trudnych Spraw? Nie zawadzi spróbować, nie?

I niech nikt mi nie mówi, że to miała być tępa strzelanka, a w takich nie musi o wiele chodzić, ale na boga, da się zrobić dobry film sensacyjny o mścicielu tu mogę podać pierwsze lepsze dwa tytuły. "Nico" i "HArd To Kill" z Segalem. Da się? Da.

Aldirien

dobrego filmu nie zauwazylbys nawet gdyby ci usiadl na twarzy.

Bronson87

dobrego filmu nie zauwazylbys nawet gdyby ci usiadl na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones