PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 737
ocen
6,6 10 1 55737
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

K

ocenił(a) film na 6

Po odświeżeniu danych absolutnie się nie zgadzam z opinią jakoby poprzednia odsłona
miałaby być lepsza. Choćby sama obsada przemawia do mnie znacznie wyraźniej,
podobnie jak styl fabularnej realizacji. Zgadza się, walka z Ruskiem była tandetna, oraz
konfrontacja Howarda z Quentinem wiały tandetą, lecz poza tym projekt uważam za jak
najbardziej dopełniony.

ocenił(a) film na 8
Kadente

Mi tam się podobała walka z ruskiem :D. Dosyć zabawna scena i jeszcze ta muzyka w tle, cudowny Thomas Jane. Film ogólnie oceniam jako dobry.

ocenił(a) film na 6
Double_Blast

dla mnie nie lepszy od ostatniej odsłony, ale pierwszą bije na mordę w całości. Masz oglądnięte?

ocenił(a) film na 8
Kadente

Również uważam, że ta część jest lepsza od pierwszej, tą najnowszą już dawno oglądałam, więc trudno mi powiedzieć, która część lepsza, ale z tego co wiem we wtorek ma być właśnie Punisher War Zone to sobie przypomnę. Ale jednak wydaję mi się, że część z 2004 jest najlepsza, a Jane jako Punisher sprawdził się w 100 % i najlepiej. A Tobie, który aktor najbardziej spasował do głównej roli Punishera?

ocenił(a) film na 6
Double_Blast

Jeśli dyskutujemy w zakresie trylogii, to ten najnowszy. A jeśli ogólnie, na pewno dałbym szansę Markowi Wahlbergowi, może ewentualnie Mickey'emu Rourke'owi lub Clive Owen'owi

ocenił(a) film na 8
Kadente

Ciekawe propozycje. Ja jeszcze bym dodała Stathama albo Adkinsa.

ocenił(a) film na 6
Double_Blast

Statham zupełnie mi nie przyszedł do głowy, może dlatego, że zazwyczaj nie ma na swojej zbyt wielu włosów ;) ale Adkins jak najbardziej.

ocenił(a) film na 8
Kadente

No właśnie wiedziałam, że napiszesz o jego wyglądzie ;-). Bo pod względem wyglądu to Statham w ogóle nie przypomina Punishera, ale chodziło mi o jego "doświadczenie" w podobnych filmach, wydaje mi się, że dałby radę. Najwyżej wystąpiłby w czarnej peruce :-)

ocenił(a) film na 6
Double_Blast

Heh ;)

ocenił(a) film na 6
Double_Blast

A właśnie, jak tak popatrzyłem jakie filmy oglądasz, to
< masz ładnie naje'ane >*
< znaczy że lubisz kino akcji >*
< jesteś niezwykła >*
< wszystkie nawiasy są poprawne >

Sądzę, że powinnaś sprawdzić następujące pozycje:
> Gamer*
> Sin City*
> Equilibrium*
> Ip man*
> Ninja Assassin*
> Kill Bill*
> Desperado*

*niepotrzebne/obejrzane skreślić

ocenił(a) film na 8
Kadente

Haha fajnie mnie podsumowałeś :D. Na pewno zgadzam się z tym, że lubię, wręcz kocham kino akcji i jestem niezwykła w pozytywnym znaczeniu tego słowa :-). Z tych filmów co napisałeś to oglądałam Kill Bill all części, i w przypadku tego filmu akurat 1 jest najlepsza, ale jakoś nie oceniłam tych filmów ( sama nie wiem czemu ), Desperado również obejrzałam, a resztę z chęcią obejrzę ;-). Ja właśnie też patrzyłam na "Twoje" filmy i widzę, że oceniłeś Avengers na 10, właśnie się wybieram do kina, warto? Pewnie napiszesz tak, ale czy osobie takiej jak, ja czyli kochająca stare, dobre kino akcji spodoba się taki film? ;P

P.S Zgadzam się w 100 %, co do oceny filmu Uprowadzona ;-)

ocenił(a) film na 6
Double_Blast

na przed PS odpowiem: jeśli nie za bardzo lubisz nowoczesne efekty technologiczne, to możesz się lekko zawieść, bo Avengersi mają graficzny wystrój mogący bez obaw rywalizować nawet z transformersami.
Z drugiej strony jednak samo zakończenie to zajefanościowatowalna napieprzanka na całego :D więc masz ode mnie gwarancję rekompensaty.

a co do PS - też się zgadzam w 100% z moją oceną Uprowadzonej :k

ocenił(a) film na 8
Kadente

Hmm nawet mnie przekonałeś, zwłaszcza z tym zakończeniem, co prawda nie lubię tego typu filmów, ale może po obejrzeniu zmienię zdanie ;-).

Jeszcze wracając do mojego PS, sama oceniłam film 8/10 (+ serducho rzecz jasna), bo troszkę końcówka była za słaba w porównaniu do całego filmu, ale ogólnie film super :D. Nie rozumiem jak ktoś może oceniać ten film na 1.. coś nieprawdopodobnego ;]

Double_Blast

Wreszcie jacyś ludzie, którzy patrząc na film akcji nie doszukują się epickiej fabuły tylko dobrego widowiska :D Co do Punisher-a to uważam, że ten film jest najlepszy ze wszystkich Punisherów. Thomas Jane pasuje do tej roli idealnie - jak jeszcze nie widzieliście jego fanowskiego filmu na YT to polecam - #DIRTYLAUNDRY - klimacik jest : )

ocenił(a) film na 8
HelleR_2

Dokładnie, osoby, które szukają w filmach akcji skomplikowanej fabuły czy wątków zwyczajnie nie znają się na kinie akcji. Zgadzam się z Tobą w każdej kwestii, Punisher z 2004 roku to najlepsza część, Thomas Jane idealnie pasował do roli Punishera, jego wygląd, głos itd. Oglądałam dirty laundry, filmik rozwala system ! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones