PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 737
ocen
6,6 10 1 55737
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Koszulka

ocenił(a) film na 7

Czy mi się wydaje czy tam są trzy różne wzory koszulek punisher.
Z tego co pamiętam to miał tylko jedną od syna...
Czyżby wpadł do odzieżowego na małe zakupy, żeby wrogowie się go bardziej bali ???

ocenił(a) film na 10
Pitstop2

hmmm sprawdzilem uwaznie i historia koszulki przedstawia sie tak, dostal koszuleczke od syna miedzy masakra jego rodziny a tym gdy wrocil do domu w ktorym spedzali z rodzina wakacje minelo jakies pol roku (tyle minelo gdy wrocil do miasta i rozmawial z komisarzem policji mowiac ze przez pol roku nikogo odpowiedzialnego za smierc rodziny nie znalezli) wiec przez ten czas koszulka ktora znalazla sie na polu i przelezala pol roku wyblakla miejscami i nabrala przebarwien (znak czaszki) i te koszuleczke nosil caly czas az do akcji w ktorej morduje ekipa pana sainta jego syna oraz samego zainteresowanego koszulke te wiesza wraz z kamizelka na drzwiach bodajze wychodzac z pokoju gdzie lezal Johnny a Frank zostawil mu w dloniu 3,5 kg ciezar, widac wtedy ze koszulka byla juz pozbawiona rekawow (zapewne aby nalozyc ja na kamizelke) liczne dziury po kulach 9mm oraz 3 pokazne dziury po strzale z shotguna, pomieszczenie to wybucha koszulka pewnie poszla z dymem, i tutaj blad filmowco bo w koncowej scenie gdy Frank stoi na moscie i wyglasza przemowienie do wszelkich szumowin o dziwo koszuleczka ( wyblaknieta jak wtedy gdy znalazl ja na plazy) znow zdobi naszego pogromce. Oto historia koszulki

kibel31

Na kamizelce nie było koszulki. Pewnie namalował sobie czache białą farbą i tyle.

ocenił(a) film na 10
Back to School

to zauwaz ze gdy Frank obrywa z shotguna 3 razy to widac jak koszulka furga i widac ze jest nalozona na kamizele

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones