PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 723
oceny
6,6 10 1 55723
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

I mówię to jako wielki fan Franka Castle.
Aktor nieźle zbudowany ,w przeciwieństwie do obu pozostałych odtwórców ,choć Lundgren jeszcze dawał radę. Ale pan z War Zone ,chowający cało pod sweterkiem ,żeby ktoś nie zobaczył ,że daleko mu do muskulatury Franka ,to już dla mnie nie do kupienia. Poza tym fabularnie ta część jest najlepsza! Opiera się na wątkach z serii komiksu Punisher vol.3 i to mocno. Pierwsza w ogóle niewiele ma wspólnego z Punisherem ,a War Zone tylko nieśmiało wzięło kilka co brutalniejszych motywów ,z Punisher vol.5 Maxx ,a lepszego pomysłu autorzy naprawdę nie mieli. Nie chce mi się więcej pisać z resztą. Najlepsza moim zdaniem wersja i tyle! ;)

ocenił(a) film na 5
Ottiss14

A wg mnie wersja z 2008 jest znacznie lepsza;] A że nie widac muskulatury
aktora?! Za to film nadrabia scenami o niebo lepszymi od wersji '04...

ocenił(a) film na 7
te_be

Również uważam, że "Punisher: War Zone" to o wiele lepsza wersja. Bardziej klimatyczna pod względem gry aktorskiej i obrazu (choc w pierwszych minutach ostre światła nieco mi przeszkadzały). "War Zone" to film, który ma kopa.

ocenił(a) film na 5
Ottiss14

zgadzam się z te_be. Nie wiem na czym opierasz swój zachwyt Ottiss14, ale film jest słaby, postać Franka zagrana nijak o reszcie nie wspomnę. Nawiązuje do komiksu, bo jakżeby inaczej, skoro od tego się zaczął Punisher:)... chyba czytywaliśmy inne komiksy w dzieciństwie. Jeśli dla Ciebie Frank to tylko mięśnie... War Zone też nie powala, ale sama postać Castle jest zdecydowanie bliższa oryginałowi, wyraźniejsza. Ale jak napisałeś: "Najlepsza moim zdaniem wersja i tyle! ;)" to nic nie zmieni Twego zdania:) po prostu klapki:) Pozdro.

ocenił(a) film na 7
Ottiss14

Lundgren dawał rade ? Lundgren zjadlby Franka Castle hehe

użytkownik usunięty
Ralph_S_

Za dwa tygodnie w Polsacie :))))
Swoją drogą mogli by puścić trzeciego X-Mena zmiast tego ale i tak fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones