PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 735
ocen
6,6 10 1 55735
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

ale jak dla mnie dla każdego fana komiksów pozycja obowiązkowa, nie wyobrażam sobie żebym ja na przykład nie obejrzał tego filmu choć już moje zainteresowanie komiksami drastycznie spadło (pewnie przez te ceny, a ja nie zamierzam wydawać koło 8 zł. na kilka kartek), ale nadal mam komiksy i raczej się ich nie pozbędę.

ocenił(a) film na 10
Darth_Vader

Ha może masz i racje 8 zł na to co oferuje wyd. Mandragora to trochę dużo kasiory. Mimo wszystko nie mogłem sobie tego odmówić :)

stan_4

To dobrze wiedzieć że są jeszcze ludzie którzy interesują się komiksami, na szczęście ja niedługo także do tego powrócę zauważyłem powrót Spider-man i X-men po dosyć uczciwej cenie 5 zł za 52 strony niemal tak jak dawniej :)

użytkownik usunięty
Darth_Vader

No taka cena to fajna sprawa niestety kurcze wysoka jakość edycji w wydawnictwie "Mandragora" (tylko oni wydają "puniego" ) wymusza taką cenę.
Komiksami interesuje sie od zawsze i właśnie tymi "amerykańskimi". Trochę też polskim...

Jeszcze jakiś czas temu można było je nabyć po cenie 10 000 zł(obecnie 1zł) ale te czasy już nie powrócą i mam nadzieję, że nowe komiksy także będą składane z kilku numerów amerykańskich w ten sposób nic z fabuły nie tracimy a komiksy przynajmniej nie zostają przeczytane po 5 min. jak np. wolverine : 8 zł z a 8 minut czytania no nie wiem czy się opłaca, ale jeżeli ktoś jest maniakiem to wszystko kupi, ja np. często kupuję używane komiksy po dość niskiej cenie a niektóre naprawdę są w dobrym stanie ostatnio kupiłem za 3 zł komiks warty 10 zł a jak wracałem z nim to widziałem go w kiosku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones