PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 738
ocen
6,6 10 1 55738
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Niezly film

ocenił(a) film na 8

Hmmm... Prawda jest taka ze wiekszosc ludzi, ktorzy wypowiadaja sie na tym forum komiks "The Punisher" to widzialo na wystawie w kiosku! Thomas Jane dobrze zagral postac Punishera (napewno o niebo lepiej niz Lundgren-pseudo aktor). Wszyscy spodziewali sie rzezni, a tak naprawde w komiksie takze bylo wiele humorystycznych scen i nie zawsze krew lala sie strumieniami. Film jest luzno powiazany z jakimkolwiek seria komiksowa (dla niewtajemniczonych-bylo ich kilka), lecz to co najwazniejsze zostalo zachowane-wymordowanie rodzinki. W tej ekranizacji zostalo to przedtsawione nieco inaczej niz w orginale, ale sens zostal zachowany ten sam. Btw. starego Punishera-gosc bez czachy na piersi to nie jest prawdziwy Punisher!!! W komiksie Castle takze nie zabijal kogo popadnie (oszczedzal drobnych zlodziejaszkow), a rozprawial sie tylko z "grubymi rybami"-scena torturowania byla w komiksowym stylu- w koncu zalezalo mu na wyciagnieciu informacji. Ogolnie film moze nie jest porywajacy, ale tez nie jest kiepski. Uwazam nawet,ze lepszy niz wersja z 1989r. Moze rezyser mogl bardziej wzorowac sie na jakiejs okreslonej sadze komiksowej (przydalby sie jego kumpel Micro-w koncu ktos te zabawki musial mu robic), ale ponoc ma byc nakrecona dwojka:) Na kolejna czesc polecam sage o Jigsaw'ie ;)

użytkownik usunięty
Guerin

Dolph nie jest moze dobrym aktorem lecz do tej roli pasowal idealnie.Natomiast Thomas zagral dobrze lecz wydawalo mi sie ze sama idea Punishera zostala zepchnieta na dalszy plan.O niebo bardziej podobal mi sie poprzedni Punisher ze wzgledu wlasnie na klimat ktorego w nowym niestety nie ma.A Travolta to juz kompletna kompromtacja.

ocenił(a) film na 8

Mnie podobal sie bardziej Punisher z Dolphem, lecz rzeczywiscie szkoda, ze nie mial czachy na klacie (to tak jakby Spider-Man hasał w kalesonach). A co do Jigssawa, tez jestem za. To byly najlepsze komiksy z Punisherem; byla by jazda !

użytkownik usunięty

NIEPRAWDA JA UWAZAM ZE TRAVOLTA ZAGRAŁ DOBRZE . TO JEST DOSWIADCZONY AKTOR I W KAZDEJ KONWENCJI POTRAFI WYPASC CO NAJMNIEJ PRZYZWOICIE TU NAPRAWDE PLAMY NIE UCZYNIL ZA TO PLAME DAŁA REBECA ROMIJIN KTURA PO PROSTO NIE ODNALAZŁA SIĘ W TEJHROLI POWINNA GRAĆ SILNE KOBITY JAK W XMEN TO JEJ PRZEZNACZENIE A NI E JAKIES KRAWCOWE I KUCHARKI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones