PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 738
ocen
6,6 10 1 55738
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Punisher

ocenił(a) film na 8

Jestem największym fanem! Thomas Jane pomimo tego że niespecjalnie robi furorę na scenie
tutaj zagrał zajebiście:) obejrzałem film kilka razy i nie obejdzie się bez powrotu...

ocenił(a) film na 10
Ottiss14

ja tam się nie znam na psychice ale jaki to ma sens ? zabijanie niewinnych. przecież to tylko pogarsza sprawę

dawid10809

Tak wygląda postać Franka wersji komiksów niecenzurowanych.

ocenił(a) film na 10
Ottiss14

a w cenzurowanych zabija tylko winnych ?

dawid10809

Tak. Tzn.wiesz ,przyjaciele Franka to raczej żołnierze ,najemnicy etc wiec nie anioleczki.

ocenił(a) film na 10
Ottiss14

zabija podobnych sobie,eliminuje konkurencje :D

ocenił(a) film na 6
Selif80

hmmm...film niezły ale Thomas zagrał jako bohater góra dwóch min....zero gry mimiki jak dla mnie....coś jak Stalone ze swoimi maślanymi oczami i miną zbitego psa :D....nosz kurka....nie twierdzę, że zagrał źle bo w końcu to i tak wizja reżysera na końcu zostaje i aktor ma niewiele do gadania ale cierpienie rzekomo pokazane poprzez zbliżenia oczu?? sorki ale to nie filmy akcji z lat 50'tych aby w to się bawić....a teraz idę zobaczyć 2 część i porównać aktorów :D

ocenił(a) film na 8
Serenity_Kusicielka

i jak dwójka?:)

ocenił(a) film na 6
Selif80

pierwsza scena walki sztuczna a strzelanie a żyrandola arcykomiczne...przekłamanie w migawkach jak zginęła jego rodzina...i do tego że niby miał dwójkę a nie jednego tylko syna??przecież w pierwszej części on i żoneczka dopiero chcą się zabrać za robienie drugiego!!a potem potwierdzenie gdy policjant opowiada o tym agentowi fbi...że niby zginęli na pikniku...a mogli się chociaż w tym trzymać prawdy, że to strzelanina na wyspie na spotkaniu caaaałej rodziny...zwłaszcza, że akurat tamta strzelanina była dobra...to było kino akcji...
zbudowanie kryjówki w kanałach niczym batman w swojej jaskini..żałosne...
bandyta z bandażami tak brudnymi jakby je rok nie prali??
spotkanie punishera z rodziną zabitego agenta...żałośnie patetyczne a do tego sztuczne dialogii...w ogóle cała scena jest tak sztuczna jak silikony pameli anderson...
jestem na 37 minucie a już mi się ten film nie podoba ale lecę dalej bo może coś się zmieni...od 45 do 50 minuty śmiech na sali..takiej sztuczności daaaawno nie widziałam...nie mówiąc o zabiciu gościa skaczącego z dachu...normalnie pył z niego został...to to już w ogóle przegięcie...
dotrwałam do końca filmu sama nie wiem jak bo mnie wynudził jak rzadko który...ogólnie to nie powinna być kontynuacja Punishera tylko jakiś oddzielny film....wtedy ewentualnie byłby spoko choć i tak niezbyt wciągający...

ocenił(a) film na 8
Serenity_Kusicielka

Dzięki za recenzję :D na pewno nie obejrze;)

ocenił(a) film na 6
Selif80

a myślalam, że jako największy fan masz drugą część obejrzaną :) co z Ciebie za fan?? :)

ocenił(a) film na 8
Serenity_Kusicielka

Dwójką gardziłem :D Wiem że Punisher z Thomasem nie jest najwyższych lotów, jednak mam sentyment do tego filmu i bohatera. Dwójka kiedyś leciała na polsacie, nie wiem co było tego przyczyną ale zwyczajnie zmieniłem na inny kanał.. obejrzę sobie tą dwójke z ciekawości jutro, ale po tym co przeczytałem dobrego kina sie nie spodziewam! :D

ocenił(a) film na 6
Selif80

w takim razie teraz ja będę czekała na Twoją opinię :)

ocenił(a) film na 8
Serenity_Kusicielka

Jeden z najgorszych filmów akcji jakie widziałem :C finałowa "kara" daaaaaleko odbiega od Punishera z 2004 roku :) do tego cały film jakby zmyślony na szybko, gówniana opowieść, przekręcona historia i beznadziejna gra aktorska :C ode mnie 3. "Call me Jigsaw" -.-

ocenił(a) film na 6
Selif80

tiaa :) cieszę się, że podzielasz moje zdanie :)

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones