PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392870}

Punkt krytyczny

Tipping Point
6,2 156
ocen
6,2 10 1 156
Punkt krytyczny
powrót do forum filmu Punkt krytyczny

Mile się zaskoczyłam, myslałam że będzie gorzej. Interesująca fabuła, choć najwyższych lotów to on nie jest ale można zobaczyć

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

Mnie film również bardzo pozytywnie zaskoczył i myślę że gdyby się nad wyreżyserowaniem filmu zająć na poważnie, to mogli by z tego zrobić naprawdę genialny dramat. Czego mi najbardziej w tym filmie brakowało ? dobrej MUZYKI! W skomponowaniu muzyki do takiego filmu świetnie by się nadał James Horner. Do gry aktorskiej nie mam żadnych zastrzeżeń bo była naprawdę na wysokim poziomie szczególnie gra Katheryn Winnick i Nicolasa Wrighta. Czas trwania filmu był stanowczo za krótki. Przez ograniczenie filmu do 88 min. fabuła strasznie została spłycona. Jak na moje ten film by mógł mieć co najmniej te 150min. A zakończenie powinno być bez hepi endu. Nawet mógłby być z tego świetny melo-dramat :) . Film oglądałem jednak bardzo przyjemnie ( nim się obejrzałem już były napisy końcowe ;P), a pomimo tych kilku wad i biorąc pod uwagę, że jest to film telewizyjny a nie kinowy i napewno wiele pieniędzy na jego realizację nie przeznaczyli, daję mu notę 9/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones