PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012589}

Purpurowe serca

Purple Hearts
6,7 24 397
ocen
6,7 10 1 24397
Purpurowe serca
powrót do forum filmu Purpurowe serca

To jest topka na netflixie? Ta platforma to parodia. Przewidywalne płytkie postaci, banalna fabuła, cringe goni cringe.
Drogi teledysk do piosenki demi lovato z camp rock.

peppermint3713

Nie potrafie zrozumiec czemu ludzie tym glupim Netflixem sie tak przejmuja xd

ocenił(a) film na 3
animator

Może dlatego, że za to płacę? Może dlatego, że ludzie którzy tak jak ja pójdą na wybory uważają ze ten film jest dobry bo jest w top w kraju?

ocenił(a) film na 9
peppermint3713

Kto cię zmusza do płacenia?

ocenił(a) film na 3
Kalonik

XDDDDD

ocenił(a) film na 8
peppermint3713

Co cie tak cringowało?

ocenił(a) film na 3
Mergan27

Myślę że cringe mi towarzyszył od początku do końca tego filmu, ale jeśli potrzebujesz konkretnej odpowiedzi to bohaterowie, ich decyzje i dialogi.

ocenił(a) film na 3
Mergan27

Mnie cringowała na przykład scena, gdzie bohaterka powiedziała do świeżo poznanego typa: ,,pobierzemy się? Bo wiesz, potrzebuję kasy" XD A jeszcze chwilę temu warczała na niego i jego kumpli w klubie. Ogólnie trudno mi polubić bohaterów, mimo że decyzja o ślubie jest sensownie wytłumaczona.

ocenił(a) film na 9
TaWera

Słabo oglądałaś film, bo ona powiedziała to do przyjaciela, którego znała od lat. A do niej sam się zgłosił ten świeżo poznany typ bo też potrzebował pieniędzy.

Kalonik

No właśnie tak patrzę na te wszystkie komentarze pod tym filmikiem i to aż bije po oczach, jak bardzo nieuważnie ludzie oglądali, przez co powstają bezsensowne kłótnie. Ja wiem, że mamy teraz takie czasy, że modne jest czytanie, albo oglądanie bez zrozumienia, albo komentowanie bez oglądania, no ale serio? Przecież ten film jest prosty jak budowa cepa ja nawet będąc po kilku piwach potrafiłam uważnie oglądać, ale ludzie mają z tym problem? Masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones