PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012589}

Purpurowe serca

Purple Hearts
6,7 24 599
ocen
6,7 10 1 24599
Purpurowe serca
powrót do forum filmu Purpurowe serca

Przeraża mnie, że Polacy zachwycają się taką tandetą. Nudy, nudy, nudy!!! Od połowy filmu przeskakiwałam klatki. Sztucznie przedłużany film występami głównej aktorki. NUDYYYYY!!!!

ocenił(a) film na 8
monikaaa2003

Moim zdaniem wśród bardzo miernych, a bardzo licznych, romansideł produkowanych w ostatnich latach, ten film zdecydowanie wyróżnia się na plus. Pewnie, nie jest wybitny, ale naprawdę przyjemnie się go oglądało.

ocenił(a) film na 3
monikaaa2003

Zgadzam się , film bardzo słaby. Nudny i do tego nic tam nie było wiarygodne... ta historia po prostu nie trzyma się kupy, nie rozumiem zachwytów.

ocenił(a) film na 8
drukareczka

Zgorzkniałością powiało fiuuuuu. A film mega

monikaaa2003

Dwoje ludzi o zupełnie odmiennych poglądach zakochują się w sobie. To jest tandeta?

azariaszrafael

jeżeli idzie o fabułę filmu, to tak

ocenił(a) film na 3
azariaszrafael

Tak. Typowo odgrzewany kotlet w postaci tak zwanego hate to love ;) W tym przypadku niechęć - miłość. Plus aranżowane małżeństwo. Jest tego setki, jak nie miliony, ale, żeby to wiedzieć, trzeba czytać książki.

ocenił(a) film na 3
monikaaa2003

Zgadzam się w 100%. Straszna tandeta. Już pomijając grę aktorską, wątek z tym udawanym małżeństwem jest tak słaby, że wyłączyłam w momencie, kiedy po "imprezie" weszli do pokoju i padł tekst: "prosiłem o dwa łóżka". Serio? Pod groźbą sądu wojskowego i więzienia, tak słabe udawanie? Przecież tam KAŻDY począwszy od urzędnika, po przyjaciół, skapnął by się, że z tą parą jest coś nie tak. Dotrwałam do 37 minuty i dalej nie da rady.

P.S. azariaszrafael zupełnie nie o to chodzi, tylko o całokształt. Mogło wyjść z tego coś fajnego jak Pearl Harbour, a wyszło wielkie g...

eliska_maria

Pearl Harbour nie bylo filmem wybitnym dla mnie wybitnym filmem o uczuciach jest przed wschodem słońca czy amerykanskie psy z river phoenixem ale nazywac ten film gównem to bardzo niesprawiedliwe w rzece żenujacych obrazów ten jest milym zaskoczeniem moze moja 7 to za duzo ale bez przesady .. ok kazdy ma prawo do oceny po prostu inni czytaja wiec film lekki i przyjemny i historia calkiej ciekawa... tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones