PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147262}

Pusty dom

Bin-jip
7,7 22 592
oceny
7,7 10 1 22592
7,9 12
ocen krytyków
Pusty dom
powrót do forum filmu Pusty dom

Od dawna szukam filmu, który kiedys oglądałam i chciałabym obejrzec ponownie, ale nigdzie nie mogę znaleźc tytułu.
Niewiele z niego pamiętam: główni bohaterowie to młody mężczyzna jeżdżący na motocyklu i również młoda (chyba) poetka(pisarka). Film opowiada o ich wzajemnych relacjach, bohaterowie na pewno są azjatami, film ma specyficzny klimat i raczej na pewno jest azjatyckiej produkcji. Niestety nic więcej nie zapamiętałam.
Zauwazyłam, ze na tym portalu ludzie często pomagają sobie nawzajem w znalezieniu filmów i stąd ten watek. Z góry dzięki za pomoc :)

Crystalise

Niestety nie znam tytuły filmu ale mogę ci polecić wybitny film wybitnego reżysera pana Jarmusch'a ''Mystery Train ''

Matt_e

Sądząc po opisie wydaje mi się, że już oglądałam ten film, ale skoro go nie pamiętam, to z chęcią sobie przypomnę. Zresztą - pamięc mam słoniową, więc równie dobrze mógł to byc film, o który pytałam...
Dzięki

Btw. im wiecej propozycji, tym lepiej, więc jeśli ktoś jeszcze ma pomysły, to chętnie się z nimi zapoznam :)

Crystalise

Proponuje również popytać na tej stronce www.kino-azja.pl pozdrawiam

Crystalise

I jak udało się znaleźć film? Którego szukałaś

ocenił(a) film na 10
Crystalise

Pamiętam ten film, ale niestety też nie pamiętam tytułu. Były tam jakieś porachunki gangsterskie. Film na pewno był chiński. Pamiętam też, że był w filmie sympatyczny polski akcent. Bohaterowie pili żubrówkę :)

ocenił(a) film na 8
Crystalise

A może chodzi o ten film:

http://www.filmweb.pl/f30387/Suzhou,2000

?

ondatrazibethicus

Tak, to ten! dzięki wielkie :)

Crystalise

Niestety, na początku myślałam, ze ten, ale po obejrzeniu stwierdzam, ze na pewno nie...
W każdym razie dzięki za pomoc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones