PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546627}
7,3 14
ocen
7,3 10 1 14
Qi Tian Ai Shang Ni
powrót do forum filmu Qi Tian Ai Shang Ni

A nawet prawie bardzo dobry, gdyby nie nużące miejscami sceny.
Jest to taki romans, dramat. Dosyć specyficzny film.
Nie można zbyt wiele powiedzieć bo by się zepsuło całą historię.
Ale, powiem jedno zdanie.
Dźwiękowiec i pewna dziewczyna wyruszają w nieco "inną" podróż.
Gdybym powiedział więcej, ci co nie lubią wiedzieć za dużo byli by źli, bo film może nie jest najoryginalniejszy na świecie,
jednak jest inny od typowych romansów.
Oglądając go, myśle, że niewiedza jest najlepsza. Powinno wystarczyć to, że jest to romans. Na dodatek nieco inny.

Szybko dający się lubić aktorzy, ładna muzyka (pokroju klasycznej) ale z uczuciem filmowej :), dobre zdjęcia, ciekawy scenariusz.
Film był miejscami nużący, ale to raczej z powodu historii. (nie będę zdradzał czemu)
Film nie za długi, 1godz 40 min. Ale pod koniec moze sie trochę dłużyć, z wyżej wspomnianego powodu. ;)

Myśle, że ci co lubią kino z Hongkongu i kino azjatyckie w ogole, ten film powinien im się spodobać. Uważam ze historia była niezła i dosyć zaskakująca na początku.
Ale jak to bywa z azjatyckimi produkcjami, film jest prowadzony spokojnie. Może to nie przypaść do gustu "oglądaczom" filmów z USA i odbiorą "Lova at 7th sight" jako nudny film, gdzie niewiele się dzieje. Oczywiście to są tylko moje przypuszczenia, wiec nie wiem jak ludzie by odebrali tę produkcje.
Dlatego myśle, że bezpiecznie jest powiedzieć, ze miłośnikom kina ze wschodu ten film sie spodoba.

matix87

Owszem, film mi się podobał. Choć przyznaje szczerze, że momentami bardzo mocno zaskoczył. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się takiego rozwoju wydarzeń. Że był nużący to bym raczej nie powiedziała, choć oczywiście zależy co kto lubi. Ja lubię takie filmy, w których pozornie nic nie dzieje, a tak naprawdę mamy całą gamę emocji. Zwłaszcza Azjaci mają talent do robienia takich właśnie filmów i chwała im za to.
Jedno czego nie rozumiem to tytuł tego filmu. W ogóle nie pasuje do tej historii, a raczej do jakiejś komedii romantycznej (a tego gatunku szczerze nie znoszę). Również plakat tego filmu przywodzi na myśl coś takiego. A film nie ma nic z komedią romantyczną wspólnego (na szczęście).
Historia bardzo nietypowa, dobre wykonanie, przyjemnie się ogląda. Polecam.

styropian22

Czy można to gdzieś z polskimi napisami obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones