PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259218}
6,1 1 035
ocen
6,1 10 1 1035
Quid Pro Quo
powrót do forum filmu Quid Pro Quo

Psychika człowieka nie zna granic,ale nie podejrzewałem,że istnieją osoby które chcą być sparaliżowane...Mnie ten film mocno poruszył ,gdyż ma głębie i jest zrealizowany ku pokrzepieniu serc w kierunku osób niepełnosprawnych!Jest pewne przesłanie,że wiara umiera ostatnia,w nawet beznadziejnych sytuacjach!Dramaty ludzkie najbardziej wzruszają tym bardziej w takiej oryginalnej opowieści!

ocenił(a) film na 8
Paol0

Popieram przedmówcę. Mi dodatkowo spodobało się wytłumaczenie dlaczego Fiona miała tak złe stosunki z matką abstynentką, świetne zapętlenie akcji. Ogólnie film wh mnie 8/10.

ocenił(a) film na 8
maja_san_D

Pomimo dość niskiej oceny na FW,film zdecydowanie warto zobaczyć,pomijam fakt,że również mało osób miało okazję go oglądnąć i ocenić!Ale mi zapadł w pamięć,pomimo,że podchodziłem do oglądania w zupełnej niewiedzy,nie zawiodłem się!
Zachowanie Fiony,jak i ludzi z takimi zaburzeniami, to koleiny smaczek,jacy jesteśmy,jak różnimy się od siebie...

Paol0

Dobry dramat ze świetną rolą Very Farmigi.

Paol0

Muszę się do czegoś przyczepić :) Osoby, które jakoby chciały być sparaliżowane już niestety tak się czują. W tym filmie zabrakło mi merytorycznej strony poruszanego problemu. Można było wpleść kilka faktów w gestię psychologa lub jakiegoś lekarza. Było by to pomocne bo nie każdy wcześniej spotkał się z czymś takim. Wyobraź sobie że przez całe życie twój mózg podpowiada Ci że lewa noga jest dosłownie lewa. Tzn nie jest tak naprawdę Twoja. Co robisz z drzazgą ? Z kolcem w palcu ? Usuwasz! Słyszałem historię człowieka który włożył nogę do wiadra z lodem żeby ją odmrozić. Bo to było jedyne wyjście na pozbycie się czegoś co całe życie mu przeszkadzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones