PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393469}
6,0 142
oceny
6,0 10 1 142
7,7 3
oceny krytyków
Quiet City
powrót do forum filmu Quiet City

Piekne kino..

ocenił(a) film na 10

Piekny w swojej prostocie. Az dziwi ze stworzyli go amerykanie. W obliczu tego co od jakiegos czasu amerykanskie kino nam serwuje (efekty specjalne i nic pozatym. z drugiej strony odgrzewanie filmow japonskich, faszerujac je efektami) Quiet City to kino nietuzinkowe. Takie produkcje jak Quiet City czy Once, pozwalaja wierzyc w ambitne kino, a ze takich obrazow jest bardzo malo to nalezy je chwalic i wierzyc ze bedziemy mogli ogladac wiecej takich filmow. Oby.
Pewnie grono odbiorcow bedzie waskie, nie jest to kino dla kazdego ale warto sprobowac, a moze okaze sie ze wlasnie tego szukalismy :)
Szkoda ze dostep do takich filmow jest utrudniony, bo Quiet City pewnie nie ujrze w kinie..
Polecam ludziom dla ktorych w filmie wazna jest tresc. Obraz Aarona Katza jest nia wypelniony po brzegi, a i zdiecia sa bardzo przyjemne dla oka.

cartman_7

Po przeczytaniu opisu spodziewałem się czegoś na wzór "Before sunrise". Owszem - historia jest w jakiś sposób podobna. Poziom dialogów jednak nieporównywalny. O czym właściwie rozmawiają bohaterowie? Gdzie jest ta treść, którą "Obraz Aarona Katza jest wypelniony po brzegi"? Ja jej nie dostrzegłem.
Może nie zrozumiałem tego filmu...

emjotbe

Ja tez nie wychwyciłem najwidoczniej sedna tego filmy . Jednak film ten można tak powiedzieć urzekł mnie.Moze to wynika z tego że po ciągłym oglądaniu badziewnch filmów czasem dobrze jest ogladnąc Film dla Filmu a nie efektów specjalnych.

BOC2_2

Ten film jest nietypowy nie ze względu na swoją treść, ale przez formę.
A atrakcyjny może być właśnie jako coś, co daje odmianę, oderwanie się od sztampowych i nasyconych efektami specjalnymi produkcji hollywoodzkich. Ale jego atrakcyjność nie bierze się wtedy z niego samego, a z "otoczenia" w jakim występuje, że się tak wyrażę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones