PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122698}

Różowe flamingi

Pink Flamingos
5,9 4 148
ocen
5,9 10 1 4148
5,3 15
ocen krytyków
Różowe flamingi
powrót do forum filmu Różowe flamingi

To ma być sztuka? Ponad godzina pokazywania zboczeń i ohydnych, chorych zachowań. Zero jakiegokolwiek
sensu. Rozwalił mnie na końcu filmu "reżyser" opowiadający o różnych scenach zawartych w tym "dziele". Ja
bym na miejscu tego gościa się nie przyznawał.

Gwoli ścisłości dodam, że jestem entuzjastą filmów popieprzonych.

ocenił(a) film na 6
skisle_ziemniaki

A mi się podobał, choć nie nazwałbym się entuzjastą filmów popieprzonych. Zresztą kto to określa? Cały film to jedna wielka kampowa kpina i nie ma co brać go na poważnie, choć z brakiem sensu bym dyskutował. W sumie seans z Watersem dobrze pokazuje, że mimo całej swojej "niegrzecznej" otoczki, kino jest dziś o wiele bardziej zachowawcze niż w czasach dogasających zgliszczy kontrkultury. Wstawka od reżysera na końcu była wręcz obłędna - ten gość wygląda jak jakiś wampir-fetyszysta wyrwany z narkotycznego Berlina lat dwudziestych, co świetnie kontrastuje z tym spokojnym, wyluzowanym głosem. No czegoś takiego jak różowe flamingi to nigdy wcześniej nie widziałem i już chyba nie zobaczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones