PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709500}

Równolegle

El Incidente
5,8 1 772
oceny
5,8 10 1 1772
Równolegle
powrót do forum filmu Równolegle

Anthony de Mello - Przebudzenie.
Fragment:
Dokład­nie tu i te­raz jes­teś szczęśli­wy, ale o tym nie wiesz, po­nieważ two­je fałszy­we za­pat­ry­wania, twój zniek­ształco­ny ob­raz rzeczy­wis­tości zam­knęły cię w pułap­ce lęków, niepo­kojów, przy­wiązań, kon­fliktów, poczucia winy wreszcie w całej ga­mie ról które od­gry­wasz, po­nieważ tak zos­tałeś zap­rogra­mowa­ny. Gdy­byś pot­ra­fił spojrzeć dalej niż sięga to wszys­tko zro­zumiałbyś, że jes­teś szczęśli­wy, tyl­ko o tym nie wiesz.

W ogromnym skrócie:

Wybacz sobie, wybacz innym
Kochaj siebie, kochaj innych
Bądź zawsze sobą



ocenił(a) film na 4
bliskoprawdy

ajjajjaj czyli jesteśmy uwięzieni :O jeśli dobrze zrozumiałem ten cytat,a książkę czytałem całą.

bliskoprawdy

Czyli nasze lęki i poczucia winy kreują jakby równoległą rzeczywistość...

ocenił(a) film na 8
Redaktorka

Kurde dobre ...się właśnie tak zastanowiłem i nie jest to sarkazm.

ocenił(a) film na 5
bliskoprawdy

...ludzie jednak dają się tak wkręcić, że pęknięta szybka w smartfonie potrafi być przyczyną lawiny nieszczęścia. A przecież żyjemy, oddychamy, mamy bliskich, jeśli się przestroi własne sensory to można wyciszyć ten chłam cywilizacyjny, który próbują nam wtłoczyć do łbów. Pozdrawiam w szczęśliwy piątek, nawet syn z syndromem manipulanckiego i krnąbrnego małego idioty nie dał mnie dzisiaj rady zdenerwować.

ptosiek

Dobrze, że Ty ten film obejrzałeś bo krnąbrny mały idiota dostałby tego dnia w tubę.

ocenił(a) film na 5
w_dupke_czesany_

Ma 3 lata, jeszcze za wcześnie... :) pozdrawiam

ptosiek

xD
Nie wiedziałem że to mała dzidzia :)))

ocenił(a) film na 5
w_dupke_czesany_

Mały nie mały, ale bywa jak go opisałem, skunks cwany.

ptosiek

I nie myślałem że piszesz o swoim synku. Myślałem że syn szefa cwaniakuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones