PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022192}
4,3 763
oceny
4,3 10 1 763
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
powrót do forum filmu R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

niestety warstwa komediowa opiera się na trajkoczących dialogach dwu kataryn Uznali za stosowne nawet odgrzać niektóre dowcipy politologiczne. Pod koniec filmu przysnąłem wymęczony ciągłymi cwaniackimi nawijkami.

Pomysł z umiejscowieniem akcji o potępieńcach z piekła w schyłkowym okresie Dzikiego Zachodu wyszedł im całkiem dobrze i pozwolił na ciekawe rozwiązania wizualne. Niestety zostało to zepsute grafomańskim słowotokiem praktycznie wszystkich postaci.

5/10

ocenił(a) film na 3
Wujek_Sylwek

Dla mnie za ostro wjechało woke culture. Dobór 2 czarnych aktorek, które są słabe aktorsko wygląda jak wybieranie według koloru skóry, a nie umiejętności, czyli coś co stara się piętnować ten film. Śmieszne było to tłumaczenie, że powrócili na ziemię jako czarni, żeby odczuć, jak to jest być grupą nieuprzywilejowaną. Sama scena w hotelu i palenie tabliczki to jakaś groteska. Azjata też oczywiście musiał wjechać, bo dlaczego nie. Wyśmiewanie mężczyzny, że żona go na pewno zdradziła, bo życie z nim wiecznie to byłoby piekło też na poziomie. Jestem ciekawy czy żart w dalszym ciągu miałby zastosowanie w filmie, gdyby odwrócić płcie. Jestem w połowie filmu, ale nie dziwię się słabym opiniom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones