PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575538}

Raj na ziemi

Wanderlust
5,3 22 431
ocen
5,3 10 1 22431
5,0 3
oceny krytyków
Raj na ziemi
powrót do forum filmu Raj na ziemi

jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałam!Nie mogę uwierzyć, że Anistona w nim zagrała .... wtf?!

ocenił(a) film na 2
anulcia

Popieram. Obsada całkie przyzwoita (Alda, Rudd!). Poza tym wszystko (dosłownie wszystko) pozostałe leży. Film jest słaby, nie śmieszny, momentami wręcz żenujący. Montaż leży, dialogi pisał chyba licealista w ramach stażu... Nie wiem, jak można ocenić taki badziew na więcej niz 4...

garrettt

ja tam dałam jedynke,bo nie ma zera

ocenił(a) film na 2
anulcia

Hehe, u mnie zadziałał sentyment do Aldy za MASHa. Bez niego dałbym -10 gdyby była taka mozliwość.
Kurcze...wlasnie staram sobie przypomniec kiedy i czy ostatanio widziałem film tak dziadowski jak ten. Cale szczescie jakos nic mi nie przychodzi do glowy :)

garrettt

zgadzie sie,ze graja tam fajni aktorzy,ale i to nie pomoglo.ja rowniez nie przypominam sobie bym przez ostatnie lata ogladala cos rownie debilnego,hehehe
teraz szukam jakiegos fajnego filmu do obejrzenia w niedziele... ale jak na razie nic :(

ocenił(a) film na 2
anulcia

20:45 w TVP1 bedzie dobry thriller - "Włochy-Hiszpania" i to w 3D! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones