PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575538}

Raj na ziemi

Wanderlust
5,3 22 420
ocen
5,3 10 1 22420
5,0 3
oceny krytyków
Raj na ziemi
powrót do forum filmu Raj na ziemi

poczatek zapowiada sei nawet nawet ale potem ta cala lawina prymitywizmu i wulgarnosci to juz przesada i to ma byc komedia? ani razu sie nie zasmialem koszmar a te monologi przed lustrem o kopulacji przechylily szale MAKABRA

Richie.25

dla mnie wie gwiazdki za Jennifer, którą uwielbiam. Nic więcej pozytywnego na ten temat nie mam do powiedzenia ;/ strata czasu !

ocenił(a) film na 7
Richie.25

masakra? Fakt, nie jest to arcydzielo. Zeby odrazu uzywac okreslen prymitiwizm, wulgarnosc? Film w ciekawy sposob przedstawia choćby i zycie w komunie hipisowskiej czy problemy mlodego malzenstwa. Patrz na filmy szerzej :)

ocenił(a) film na 3
Johnsoneks

Od patrzenia szerzej może dostać zeza:) Kolega powyżej niestety ma rację dobry w tym filmie jest tylko początek, później jest tylko gorzej. Mimo całej sympatii do Jennifer przeżywałem na tym filmie okropne męki, większość żartów jest prymitywna i przede wszystkim nie śmieszna a to w komedii jest niewybaczalne. Nie ma się co doszukiwać ukrytej głębi w płytkim filmie...
Jak dla mnie strata czasu, co do filmu nigdy więcej, drugi raz mógłbym tego nie przeżyć:)

ocenił(a) film na 1
bialy333

jeden z nielicznych filmów jakie nie oglądnąłem do końca.... szczerze niepolecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones