PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813528}

Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Last Blood
6,1 26 899
ocen
6,1 10 1 26899
4,2 9
ocen krytyków
Rambo: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Rambo: Ostatnia krew

Film wg mnie jest niezły. No właśnie, tylko niezły. Gdyby wyciąć część dialogów dotyczących tego "ojcostwa" i postawić na bardziej "Rambowy" klimat, to film byłby O wiele lepszy. A tak, niektóre sceny są sztuczne. Co mnie bardzo raziło, to "jazda" w aucie. Widok za oknami był tak sztuczny, że patrzeć nie mogłem... Szkoda. Pułapki same w sobie ciekawe (choć wiadomo, mało realne i zachowanie złoli małologiczne). Na plus to sceny końcowe. Taki zbiór ze wszystkich filmów o Rambo.

ocenił(a) film na 8
Juna_3

Jak dla mnie sceny dialogowe i wyważone tempo to wielki plus, wreszcie poznajemy bohatera, jego emocje, odczucia, zwłaszcza w roli przyszywanego ojca, a to już nowość. Poza tym film dostosowany do wieku postaci stąd tempo wyważone.

ocenił(a) film na 6
Krwawe_dziaslo

Sceny dialogowe nie przeszkadzałyby mi, gdyby były naturalne. Tutaj brzmiały dziwnie, sztucznie. Czego nie dopisałem też wcześniej, to fakt, że film dość szybko mija. I gdybym nie miał sentymentu do tego filmu (i innych pidobnych z tamtych czasów), to przypuszczam, że szybko bym o nim zapomniał.

ocenił(a) film na 10
Juna_3

O co Ci chodzi z "jazdą"? Czemu wziąłeś w cudzysłów? Auto nie jechało? Widok za oknami to Arizona. Byłem tam bardzo krótko kilka lat temu i tak to wygląda! Absolutnie nierealnie nawet w rzeczywistości. Zapodaj sobie w Google'a "ariozna rocks" i się przekonasz. Chyba że jeszcze coś innego miałeś na myśli.

ocenił(a) film na 6
Ingolf_Prischnitz

Tak, dokładnie chodzi mi o sceny kręcone w aucie. Widać, że tło / widok zewnętrzny jest podstawiony jak w starych filmach. Poza tym, że to sztuczne tło bije po oczach, to jeszcze dziewczyna rusza tą kierownicą na prawo i lewo, a auto jedzie niewzruszenie prosto. Podczas normalnej jazdy wyglądałoby to na jazdę pijany osoby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones