PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813528}

Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Last Blood
6,1 26 899
ocen
6,1 10 1 26899
4,2 9
ocen krytyków
Rambo: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Rambo: Ostatnia krew

Rambo V

ocenił(a) film na 9

i oby nie ostatni , gdyz Rambo sie nie starzeje, a moj dzieciak (12) tak sie podjaral, ze chce obejrzec wszystkie filmy (wszystkie ze S.Stallone !)

ocenił(a) film na 7
PiotrPanek

Bardzo dobrze. Stallone zbiera zlote maliny za najgorszego aktora, a dla mnie on byl i jest ikona kina akcji i mojego dzieciństwa. Bede polecal zawsze i kazdemu - żone namowilem na seanse ze Sly'em i jest to teraz jeden z jej ulubionych aktorow. :)

ocenił(a) film na 4
PiotrPanek

Mnie bardziej ciekawi jak to się stało, że Twój 12-letni dzieciak oglądał ten film.

ocenił(a) film na 9
jasiu_milan

Dziś jak dziecko jest z rodzicem to wpuszczają na odpowiedzialność rodzica - taka sytuacja

ocenił(a) film na 7
PiotrPanek

Oni (rządni zysków) zrzucają odpowiedzialność na rodziców. W Polsce z ograniczeniami wiekowymi zeszli na psy, największe ograniczenie to "15-tka". Jeśli jednak poszperamy w sieci i sprawdzimy inne państwa, np. na BBFC dowiemy się, że jest to film dla dorosłych: https://bbfc.co.uk/releases/rambo-last-blood-2019 Jako ojciec nie miałeś żadnych obiekcji aby pójść na ten film z 12-latkiem? Zatrważająca jest ta sytuacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones