PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813528}

Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Last Blood
6,1 26 870
ocen
6,1 10 1 26870
4,2 8
ocen krytyków
Rambo: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Rambo: Ostatnia krew

Włosy

ocenił(a) film na 10

Pierwszy raz Rambo w krótkich włosach. Trochę uczucie jakbym patrzał na Rocky'ego. Ciekawa sytuacja :)

ocenił(a) film na 8
rockystallion

Trudno się dziwić, włosy w tym wieku już tak ładnie i długo się nie układają :D
Swoją drogą, mam nieodparte przeczucie, że Rambo umrze.

ocenił(a) film na 10
nillvo

Ja uważam, że nie umrze i bardzo bym nie chciał, tylko ze względu na dziecięcą chęć zobaczenia szóstki :D

ocenił(a) film na 6
rockystallion

Tak same mam odczucia, bardziej będzie przypominał Rocky'ego :( Trailer niestety nie zachęca ;/;/;/

ocenił(a) film na 6
rockystallion

Dla mnie tez rozczarowanie...dlugie wlosy i opaska to Rambo (trademark) !W John Rambo wygladal Syly dobrze i tak powinno zostac...zobaczymy..

rockystallion

Rambo nigdy nie walczył z mafiami stąd już na początku scenariusz nie zachęca. Nie jestem prorokiem, ale ten film zapewne będzie taką samą kiszką jak 5 część "Szklanej pułapki" o której reżyser chcę zapomnieć. Nie udał się także Rocky 5 ale, bardziej nie z nadętego sentymentalizmu i melodramatu, ale bardziej, że publiczność ery zimnowojennej oczekiwała czegoś innego, a film nie wbijał się w ich gusta. W nasze gusta wbił się Rocky 6, ale to 2006 rok, inne czasy.

Irish_Americ

Czasy się zmieniły. Wojna w Wietnamie to już zamierzchła przeszłość, nie ma już kogo uwalniać z zagubionych w dżungli obozów. W Afganistanie już był, w Mjanmie był, z szeryfem w USA też już walczył. Czas na mafię z Meksyku.

ocenił(a) film na 7
Irish_Americ

Przepraszam cie bardzo ale uważam że Rocky 5 to jeat świetny film i jest bardzo nie doceniony. Potrafil mi niesamowicie grac na emocjach, fajnie ze nie byl standardowa czescia a zamiast tego nie mieliśmy pojedynku ringowego a uliczna bitke. Wspaniale sceny kiedy rocky oprowadza nas i siebie po starych zakamarkach Philadelphii, budowanie calej relacji z Gunem, przy okazji psujac relacje z synem, rodzina, pozniej zdrada Tommiego.. No dla mnie miod malina.

ocenił(a) film na 10
rockystallion

Zapraszam do odwiedzin
https://www.facebook.com/gwiazdykinaakcji/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones